Düğünde Ne Giymeli? İşte Yapılması ve Yapılmaması Gereken 55 Şey Ariel Davis
Stil

Düğünde Ne Giymeli? İşte Yapılması ve Yapılmaması Gereken 55 Şey

İster evleniyor olun, ister bu yaz katılmanız gereken bir dizi nikah töreni olsun, düğün sezonu boyunca en iyi şekilde görünmenin kuralları bunlar. İster katılımcı olun ister damat işte düğünlerde iyi görünmeniz için takip etmeniz gereken kurallar.

Düğün sezonundayız arkadaşlar. İster bu yaz sadece tek bir kutlamaya katılıyor olun, ister  davetiyeler kapınızda dizilmiş olsun, vermeniz gereken bazı kararlar var. Bunların en önemlisi: Ne giyeceksiniz?

Bir düğün için giyinmek çok dikkatli düşünmeyi gerektirir. Elbette kıyafet kurallarına saygılı olmanız gerekir, ancak gözalıcı olmak da önemli. Doğru türde dikkat çekecek kadar şık görünmek istersiniz -özellikle de bekarsanız- ancak odağı mutlu çiftten uzaklaştıracak kadar da dikkat çekmemelisiniz. Görünüşünüz tören sırasında göze çarpacak kadar zarif ve rafine olmalı, ancak aynı zamanda dans pistinde serbest kalabilecek kadar rahat ve esnek de olmalı.

Peki ya damat sizseniz? Hayatınızın en önemli günü için doğru kıyafeti bulmanın yanı sıra, diğer herkesin ne giyeceğine karar vermekten de sorumlusunuz - düğün partiniz söz konusu olduğunda aktif olarak, diğer konuklarınız söz konusu olduğunda ise pasif olarak. Tamamen ısmarlama mı yoksa vintage bir şey mi bulmalısınız? Siyah kravat mı yoksa yarı resmi mi? Tam bir moda manyağı mı olmalısınız yoksa geleneklere sıkı sıkıya bağlı mı kalmalısınız?

Evlilik stilinin her zaman kafa karıştıran yollarında dolaşmanıza yardımcı olmak için, Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler serimizin özel bir düğün baskısı için GQ'nun şıklık uzmanlarından oluşan ekibini yeniden bir araya getirdik. İster nişanlı, ister onur konuğu ya da sadece artı bir olun, bir düğünde en iyi şekilde görünmek için bilmeniz gereken her şey burada.

BU İÇERİK İLK OLARAK GQ US WEB SİTESİNDE YAYINLANMIŞTIR.

İZLE
Efsane Nanocare Gömlek
İLGİLİ İÇERİKLER düğün erkek stili damat
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası