Lacoste, Moda ve Sporu Birleştiren Yeni Ayakkabısı L003 Serisini Sunar
Stil

Lacoste, Moda ve Sporu Birleştiren Yeni Ayakkabısı L003 Serisini Sunar

Cesur, fresh, trend, spor: Defilenin enerjisi sokağa taşındı.

Dinamikliği, spor ve modayı bir arada yaşatan Fransız moda evi Lacoste, yeni spor ayakkabısı L003 Neo'yu sunuyor. Lacoste'un podyumunda öncülük ettiği bu konsept ayakkabıda değişikliği ve herkes tarafından kullanılabilirliği vurguluyor. Lacoste’un yeni sneaker L003 Neo modeli; moda ve sporun bir araya gelmesi ile kurucu Rene Lacoste'un öncü başarılarına da saygı duruşunda bulunuyor. L003 Neo, sınırları yıkan yeni bir spor ayakkabı türü için dünyaya ilham kaynağı oluyor. Sürekli değişimi, sürekli yeniliği, cesurluğu ve modernliği kucaklamak için her zaman hareketli, marka mirasına atıfta bulunarak sahadaki tenis topundan ilham alıyor.

Ayakkabı enerjiktir; korttan sokağa, spordan modaya, önce gelenden sonra gelene hareket eder.

Bu dinamik yaşam tarzı spor ayakkabısı, neopren ve file sayaya, karmaşık dantel tutturmaya, göz alıcı deliklere ve yan tarafında cesur Lacoste logosuna sahip.  Yeni sneaker çok modern, kalın bir dış tabanıyla dikkat çekiyor. L003 Neo, tenis topunun dinamizmine ve Lacoste'un bir spor lideri olarak zengin geçmişine saygı duruşunda bulunan, kahraman neon sarısı renk grubuna sahip. Kadınlar için şık monokrom pembe ve turkuaz dahil olmak üzere çeşitli parlak ve şık seçenekler, erkekler için ise tamamen siyah ve zamansız haki dahil olmak üzere klasik tonlardan oluşuyor.

L003 Neo, elçileri Ella Mai ve Midwxst'in rol aldığı kampanyada hayat buluyor. Ella Mai, Londra'dan global bir izleyici kitlesine çekim yapan yükselen bir star. American Midwxst şüphesiz dünyanın bir sonraki büyük hip-hop ikonu. İkili, L003 Neo'nun dinamizmini ve genç canlılığını adeta özetliyor. Kampanya, harekete ve radikal sıçramanın sınırlarını yıkma ve farklı dünyaları aşmaya adeta bir saygı niteliği taşıyor.

Lacoste, moda ve sporu birleştirme söz konusu olduğunda cesurca ve benzersiz bir şekilde kendini göstermeye devam ediyor. Yeni L003 silüeti, modern yaşam için tasarlanan yeni ve şaşırtıcı ayakkabılarda, her iki dünyanın en iyilerini, çatışan ayrıntıları, referansları ve mirasları birleştiriyor. Amaç, spor giyimin teknik parlaklığını ve saha kültürünü kutlarken, kodları yeniden tanımlamak ve modayı kucaklamak oluyor. Moda, tenis, kültür, stil, tasarım, sonsuz modernite ve sürekli kural yıkma ile Lacoste'un değerleri haline geliyor.

L003 Neo’yu Lacoste Mağazaları, Superstep ve Lacoste.com'da bulabilirsiniz.

Lacoste

Lacoste

Lacoste

 

İZLE
Ryan Gosling Yeniden Hollywood’da
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası