Mick Jagger’dan Stil Dersleri

İkonik Rolling Stones solisti Mick Jagger 79. yaşını kutladı. Geçmişin tozsuz sayfalarına dalıyoruz ve konuşturan imajlardan stil dersleri çıkarıyoruz.

27 Temmuz 2022

Mick Jagger’dan Stil Dersleri

Yetmişlerin rahat ve jilet stilini Mick Jagger gibi uygulayabilen yoktur. David Bowie cinsiyet sınırlarını ortadan kaldırırken, Freddie Mercury gösterişli modanın önünü açmıştı. Fakat kimse başrolü Jagger gibi üstlenmedi. 

Altmışlarda The Rolling Stones kültürel sahneye mükemmel bir giriş yaptıktan sonra müzikteki büyük etkileri tahmin edilmişti ve Jagger imajının bundaki payı yadsınamayacak kadar büyüktü. Arşivlere şöyle bir göz atınca, Jagger’ın kumaşları hem sahnede hem de günlük hayatta nasıl ustalıkla kullandığını görebiliyoruz. 

Pek tabii Jagger’ın stili şu dönemde de konuşturuyor fakat bu içerik dahilinde yetmişlerdeki görünümlerini kutluyoruz. Kadife ceketler, rahat takımlar, abartılı yakalar ve unutulmaz parlak taytlar ve tüm stil seçimleri, kreatif sahnedeki ikonluğunu kanıtlıyor. 

Bu seçimler bize zarafet, beceri ve kendini ifade etmek için nasıl giyineceğimiz konusunda hayati dersler veriyorlar. Bu yüzden bugün, The Rolling Stones'un efsane solisti 79. yaş gününü kutlarken, bugünkü stil seçimlerinize ilham vermesi gereken Yetmişli yıllardan en iyi görünümlerini seçmeyi kendimize görev edindik.


Tom Cruise 60 Yaşında Hollywood’un En İyi Giyinen Kıdemlisi

STİL | Tom Cruise 60 Yaşında Hollywood’un En İyi Giyinen Kıdemlisi

Kısa Paça Pantolonlara Lee Pace Tarzı

STİL | Kısa Paça Pantolonlara Lee Pace Tarzı

Gömlek Yakaları Gittikçe Büyüyor

STİL | Gömlek Yakaları Gittikçe Büyüyor

Jared Leto'dan Jagger Hareketleri

STİL | Jared Leto'dan Jagger Hareketleri

Brad Pitt'in Keten Takımlarının Tuhaf Hikayesi

STİL | Brad Pitt'in Keten Takımlarının Tuhaf Hikayesi

İlkbahar/Yaz 2023'ün En Büyük Erkek Giyim Trendleri

MODA | İlkbahar/Yaz 2023'ün En Büyük Erkek Giyim Trendleri

Daha Fazla Göster