Sade, Kişisel Ve Nostaljik
Stil

Sade, Kişisel Ve Nostaljik

Sezonlar geçtikçe gardıroplardaki sınırlar kalktı. Levi’s®, Sonbahar/Kış 2023 Erkek koleksiyonu da nostaljik referansları baz alarak, kendini ifade etmenin keyfini ve özgürlüğünü vurguluyor.

Levi’s® tasarımlarında geçmişten ilham alıp, geleceğe yeni yorumlar katılıyor. Bunu yapabilmesini sağlayan, yüzyılı aşkın bir süredir kültürün odağındaki bir marka olarak dünyanın dört bir yanında gençlerin Levi’s® parçaları kullanarak kendilerini ifade etme biçimlerini ortaya koyan derin bir arşiv. Stil kurallarının en şık haliyle kırıldığı anlarda Levi’s® hep başrolde.

Sonbahar/Kış 2023 Erkek koleksiyonu, geçmiş dönemlerin rahat kalıplarını, kumaşlarını ve detaylarını yakalıyor. Sezonun stili asi ve çabasız. Koleksiyon topraksı nötrler ve hafif parlak tonlarda ve daha bol kesimli.

Bu klasik pantolonlar neyle tamamlanıyor? Relaxed Western gömlekler, pololar, tişörtler ve yeni Relaxed Fit Trucker ceket! Sezonun erkek üst ürünleri tam anlamıyla kat kat giymeye yönelik. Grafik tişörtler, termaller, ekoseli Jackson Worker gömlekler, kapüşonlular, Trucker ceketler, yarım ve tam fermuarlı sherpa ceketler siz fazla çaba göstermeden son derece birbirine uyumlu görünüyor. Bu şekilde kat kat giyinmek tüm parçaların rahatlığında, bulunduğunuz ortamların değişen sıcaklığında büyük bir lüks sağlıyor. Dış giyim seçenekleri Levi’s® tarihinin güçlü kavramları Western ve Workers etkisinde. Puffer ve sherpa kumaşlardan ceketler daha iddialı soğuklarda çözüm sunuyor.

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası