The Crown 5.Sezon Modası
Stil

The Crown 5.Sezon Modası

Kruvaze yaka blazer'lar, arazi ceketleri... Fragman gösterdi ki Prens Charles karakterinin 90'lar stilini yakından izleyeceğiz.

İngiliz dramasının 5.sezonu için yayınlanan tanıtımda görüyoruz ki o dönemin prensi şimdinin kralı Charles ile Lady Diana'nın evliliğindeki çalkantılar ekrana yansıyacak. Bu dönem Lady Di'nin gerçek bir sokak giyimi kraliçesi olduğu döneme denk geliyor ki aynı dönem aslında 3. Charles'ın da erkek giyimi krallığını ilan ettiği zaman. 

Charles'ın kişisel stili geçen yüzyılda çok da değişmesi. Hala onyıllardır giydiği ceketleri giyiyor. Prens Harry ve Meghan Markle düğününde 1980'lerden beri sahip olduğu bir ceket giymişti. Kral, çocukken şort giymeyi bıraktığından beri düşük düğmeli kruvaze bir blazer ceket ve pantolon giymiş birinin giyebileceği şekilde giyiniyor. Eski GQ moda eleştirmeni ve House Royal stil muhabiri Rachel Tashjian'ın 2020'de söylediği gibi, "Dünyada takım elbiseyle bu kadar rahatken de evinde bu kadar rahat görünen biri var mı acaba?"

The Crown 5.sezon

 Dominic West (Prens Charles) - Olivia Williams (Camilla Parker Bowles)

Fragmanda, Charles'ın (bu sezon Dominic West tarafından canlandırıldı; Elizabeth Debicki Diana'yı canlandırdı) hâlâ ellerini ısmarlama blazerlerinin ceplerine sokarken, parlak renkli, desenli kravatlarla ve uyumlu cep mendilleriyle görüyoruz. Balmoral'da, o ve Kraliyet ailesinin geri kalanı, takım elbiselerini Barbour paltolarıyla değiştiriyor.

Kraliyet çiftinin beklenen boşanması, diğer dramaların ortasında, The Crown'un beşinci sezonunun merkezinde, çarpıcı gardıropları zarar görmeden kalan tek şey olabilir.

GQ 

İLGİLİ İÇERİKLER The Crown prens charles
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası