Tom Holland Kaykay Stili Çağına Giriyor

Dünya, bol kaykay stili kıyafetler için çıldırıyor fakat bu yeni çağa, yeni Örümcak Adam’ımızın da gireceğini hiç tahmin etmezdik.

18 Nisan 2022

Tom Holland Style

Prada’nın yüzü, TikTok çağındaki Spiderman’imiz sadece ulaşılabilir stili ve Jake Gylenhaal ile dostluğuyla tanınmıyor, aynı zamanda kıyafet kodlarını takip etmesiyle de biliniyor. 

Daha önceki çarpıcı seçimlerinden Seth Myers Late Show’u için giydiği Prada naylon takımı ya da GQ Men of the Year 2021 yemeği için giydiği slim kesim Boss smokini hatırlayabilirsiniz. 

Şimdi görünen o ki, Holland bol pantolon böcekleri tarafından ısırılmış. Justin Bieber skater boy pantolonlarını ısrarla bir süredir giyiyor. Celine ve Balenciaga pantolonlar her yerde. Harry Styles’ın yeni albüm kapağında Molly Goddard marka denimleri görüyoruz. 

Yeni filmi The Crowded Room’un Manhattan’daki setine giderken, Holland lavanta renki bir kapüşonlu (südürülebilir marka Pangaia’dan) ve bolca kesilmiş karamel renkli bir Carhartt işçi pantolonla görüntülendi. Sean Wotherspoon air Mex sınırlı üretim ayakkabıları karaborsada bulabilirsiniz. 

Tom Holland’ın bu stil yönelimi aslında moda dünyasındaki değişimlere olan ilgisini düşününce çok da şaşırtıcı değil. Balenciaga’dan Celine’e, Prada’dan Gucci’ye pek çok marka daha bol siluetlere geçiş yapıyor ve belli ki Holland da bunlara dikkat ediyor. 

Belki bu sebepten, belki de sadece rahat bir şeyler giymek istediği için… Sebebi ne olursa olsun Holland’ın bu stil manevrası kolaylıkla uygulanabilir olanlardan. 

Tom Holland Skater

British GQ


Gucci Cosmogonie: Moda Dünyası İçin Yeni, Parlak Bir Takımyıldız

MODA | Gucci Cosmogonie: Moda Dünyası İçin Yeni, Parlak Bir Takımyıldız

Gucci Resort 2023

PODYUM | Gucci Resort 2023

Son Dönemin En Popüler Kadın Giyim Koleksiyonu İçin Erkekler Neden Deli Oluyor?

STİL | Son Dönemin En Popüler Kadın Giyim Koleksiyonu İçin Erkekler Neden Deli Oluyor?

MET GALA 2022: En İyi Giyinenler

STİL | MET GALA 2022: En İyi Giyinenler

GQ Editörlerinden Vintage Alışveriş İpuçları ve Püf Noktaları

STİL | GQ Editörlerinden Vintage Alışveriş İpuçları ve Püf Noktaları

MET GALA Tarihinin En İyi Giyinen Erkekleri

STİL | MET GALA Tarihinin En İyi Giyinen Erkekleri

Daha Fazla Göster