Evde Sinema Günleri Başlasın
Teknoloji

Evde Sinema Günleri Başlasın

Doğru ekipmanla eğlenceyi ikiye katlamak sizin elinizde.

TV

IFA Teknoloji Fuarı’nda tanıtılan Philips’in yeni televizyonu Ambi Lux’ün en önemli özelliği, içinde projeksiyon barındırması. Ekrandaki görüntüyü detay ve kontrastla genişleten dokuz projektör sayesinde, ürün görüntüyü duvara yansıtabiliyor.

philips.com.tr

15-10/01/ego_p1.JPG

RAHAT KOLTUK ŞART

Michael Sodeau tasarımı bu TV koltuğunun hemen sağ tarafında yuvarlak bir kahve tepsisi bulunuyor. Film izlerken bir şeyler atıştırmayı sevenler için.

nord-ist.com

15-10/01/ego_p3.JPG

SES SİSTEMİ

Etkili bir ses deneyimi, sıradan bir oturma odasını dev bir sinema salonuna çevirebilir. Bowers&Wilkins’in baştan aşağı yeniden tasarlanan 800 serisinden 803 modelinde, neodyum mıknatıslar kullanılan bir motor sistemi bulunuyor. Performansı ise gerçekten kusursuz.

bowers-wilkins.com

15-10/01/ego_p2.JPG

KULAKLIK

Film keyfinizin dışarıdan gelen seslerle bölünmesini istemiyorsanız wireless özellikli bir kablosuz kulaklık edinmelisiniz. 17 saat pil ömrü sayesinde kesintisiz kullanabileceğiniz Master&Dynamic MH40, deri kaplı geniş kulak yastıklarıyla hem rahat hem de sağlam.

masterdynamic.com

ARŞİVİNİZE EKLEYİN

James Bond, Star Wars ve Görevimiz Tehlike. Erkek dünyasının bu favori filmlerini, set halinde arşivinize ekleyebilirsiniz. Blu-ray formatında satılan bu setler, filmler dışında özel kamera arkası çekimleri, oyuncular ve yönetmenle röportajlar, silinmiş ya da uzatılmış sahneler gibi pek çok özel seçenek de barındırıyor.

James Bond Blu Ray Box Set (23 film)

Star Wars Blu Ray Box Set (6 film)

Mission Impossible: Quadrilogy (4 film)

İZLE
İmrendiren Tasarım Oyuncak Koleksiyonu
İLGİLİ İÇERİKLER KULAKLIK TASARIM SİNEMA
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası