Galaxy Z Flip3 5G ile Tarzını ve Özgürlüğü İkiye Katla
Teknoloji

Galaxy Z Flip3 5G ile Tarzını ve Özgürlüğü İkiye Katla

Güçlü ve üst düzey katlanabilir akıllı telefonlarıyla Samsung, mobil dünyada yeni standartları belirliyor. Tarzınızı katlanabilir cihaz inovasyonunda yeni bir dönem başlatan Galaxy Z Flip3 5G ile tamamlayın.

Samsung, Galaxy Z Flip3 5G ile katlanabilir cihaz inovasyonunda yeni bir dönem başlatmıştı. Amiral gemisi akıllı telefon da Samsung kullanıcılarının alıştığı ve beklediği ustalıkla geliştirilmiş üst seviye inovasyonlarla geldi. Beklenen cihazın detayları, buluştuğu kullanıcıları ilk andan itibaren etkiledi. Çünkü mobil dünyada yeni bir kategoriye öncülük eden cihazlardan Galaxy Z Flip3 5G, yapılan önemli iyileştirmeler sayesinde katlanabilir akıllı telefon kullanıcılarının talep ettiği en iyi deneyimleri daha yüksek sağlamlıkla sunuyor.

-Galaxy Z Flip3 ise, işlevselliğin yanı sıra stil arayanlar için kompakt ve katlandığında cebe kolayca sığabilen tasarımı, kamera özellikleri ve hareket halinde kullanımı kolaylaştıran daha geniş Kapak Ekranıyla şık bir akıllı telefon olarak öne çıkıyor.

 

Dayanıklılığı hedefleyen ileri seviye işçilik

Yağmurlu havalarda stilinizi korumakla ilgili endişe duyabilirsiniz lakin Galaxy Z Flip3, IPX8  seviyesi suya dayanıklılık özelliği ile katlanabilir akıllı telefonlarda bir ilke imza atıyor. Bu sayede kullanıcılar yağmura yakalandıklarında temel kaygılardan birinden kurtuluyor. 

Telefonda Galaxy akıllı telefonlarda şimdiye kadar kullanılan en güçlü alüminyum olan yeni Armor Aluminum malzemesi ve çizilme ve kazalara karşı en sağlam seçenek olan Corning® Gorilla® Glass Victus™ cam kullanılarak üretildi.

İlk olarak Galaxy Z Flip ile hayatımıza giren devrim niteliğindeki Gizli Menteşe, Galaxy Z Flip3’ün Esnek Mod’da yenilikçi kullanıcı deneyimleri sunmak üzere tüm açılarda dik durmasını sağlıyor.

- Cihazda toz ve diğer parçacıkların içeriye girmesi engelleniyor ve dayanıklılığı korunarak kusursuz bir deneyim sunuluyor çünkü menteşenin içinde yer alan fırça kıllarıyla artık daha kısa Gelişmiş Süpürme teknolojisi bulunuyor

-Bureau Veritas tarafından doğrulanan katlama direnç testine tabi tutulan Galaxy Z  Flip3’ün 200.000 katlamaya uygun olduğu saptandı.

 

 

Galaxy Z Fold3 5G: Üretkenliğin ve eğlencenin zirvesi

Galaxy Z Fold3 açık olarak kullanıldığında sürükleyici ve sinema salonu etkisi yaratan izleme deneyimi sunuyor. Konuyla ilgili teknik detaylarla ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. 

-Yeni Ekran Altı Kamera teknolojisi sayesinde kullanıcılar en sevdikleri içerikleri kesintisiz 7,6 inç Sonsuz Esnek Ekran’da keyifle izleyebiliyor.

-Ekran parlaklığı, yeni Eco² ekran teknolojisi sayesinde yüzde 29 daha yüksek olmasına rağmen cihaz daha az enerji tüketiyor.

-Süper Akıcı 120Hz uyarlanabilir yenileme hızı artık hem Ana Ekran’da hem de Kapak Ekranı’nda kullanılabiliyor ve daha akıcı bir gezinti ve hızlı cihaz etkileşimi sağlıyor. 

 

S Pen, ilk kez Galaxy Z Fold3’te de kullanılabilecek

Samsung, Galaxy Z Serisi’nde bir ilke imza atarak sevilen Note Serisi’nin S Pen teknolojisini de Galaxy Z Fold3 için kullanılabilir hale getirdi. Kullanıcılar, hareket halinde birden çok görevi aynı anda yürütme konusunda mükemmel uyum sağlayan katlanabilir ekranlarında, artık tümüyle optimize S Pen özelliklerinden faydalanabilecek. S Pen ile Galaxy Z Fold3'ün devasa Ana Ekran’ında video görüşmeler esnasında her zamankinden daha kolay not alabilecek, e-posta okurken yapılacaklar listesini hazırlayabilecek ve yaratıcılıklarını ve üretkenliklerini artırabilecekler.

Galaxy Z Fold3 için S Pen Fold Edition ve S Pen Pro 11 olmak üzere iki farklı S Pen seçeneği sunuluyor. Kullanıcıların gönül rahatlığıyla kullanabilmeleri için her iki S Pen’de de Galaxy Z Fold3'ün Ana Ekran’ını koruyan kuvvet sınırlama teknolojisine sahip özel olarak tasarlanmış Otomatik Seviyeli Kalem Ucu bulunuyor. Gerçeğe yakın bir kompozisyonda daha da düşük gecikme süresiyle Samsung'un şimdiye kadar sunduğu en iyi S Pen deneyimi, kusursuz ve sezgisel not alma ve mesaj göndermeye olanak sağlıyor.

Üretkenlik arayan kullanıcılar, Galaxy Z Fold3'ün daha fazla görevi mümkün kılan yeni gelişmiş Esnek Mod özelliklerinden de keyif alacak.

-Akıllı telefonun üst ekranında video görüşmesi yapan bir kullanıcı, alt bölümde toplantı notlarını görüntüleyebilecek.

-Galaxy Z Fold3’ün güncellenmiş Çoklu Aktif Pencere özelliği sayesinde cihazın geniş ekranında akşam yemeği için notlarla planlama yaparken aynı anda takvimlerini kontrol edebilecek.

-Geliştirilmiş App Eşleşme (App Pair) sayesinde kısayol oluşturarak uygulamaları aynı şekilde daha sonra yeniden açabilecek. Ayrıca Galaxy Z Fold3’ün yeni Görev Çubuğu sayesinde Ana Ekran’a dönmek zorunda kalmadan uygulamalar arasında hızlıca geçiş yapabilecek.


Galaxy Z Fold2 ile kıyaslandığında daha şık, daha ince ve daha hafif bir tasarıma sahip olan Galaxy Z Fold3, zamansız üç farklı renk seçeneğiyle satışa sunuluyor: Phantom Black, Phantom Green ve Phantom Silver.

Galaxy Z Flip3 5G: Stil, fonksiyon ve kesintisiz eğlencenin mükemmel dengesi

Galaxy Z Flip3; cesur renk seçenekleri, şık tasarımı ve üstün özellikleriyle kullanıcıların kendilerini ifade etmelerine yardımcı oluyor. Cream, Green, Lavender ve Phantom Black olmak üzere dört ayrı renk seçeneği ile gelen telefonun, yeni şık Yüzüklü Silikon Kılıf ve Kordonlu Silikon Kılıf seçenekleriyle kavranması ve katlanması daha kolay hale geliyor. Bu boyuttaki cihazları düşürmekten çekinenlerin  daha şık bir bahanesi olmamıştı. 

-Yeniden tasarlanan dört kat daha geniş 16 Kapak Ekranı sayesinde artık bildirim ve mesajlar cihaz açık konuma getirilmeden görüntülenebiliyor.

-Kullanıcılar günlük planlarını, hava durumunu, günlük adım sayısını yeni Kapak Ekranı Widget’leri ile kontrol edebiliyor. Yeni Galaxy Watch4 veya Galaxy Watch4 Classic ile uyumlu bir görünüm için Kapak Ekranı duvar resmi, cihazın rengiyle eşleştirilebiliyor. Modadaki asorti kavramını günlük hayatta en sık kullandığınız cihazınıza da uygulayabilirsiniz. 

-Galaxy Z Flip3 aynı zamanda anıları görüntüleyip paylaşmak için en iyi özellikleri kullanıcılara sunmak üzere tasarlandı. Samsung’un en gelişmiş kamera özelliklerini barındıran Galaxy Z Flip3 ile kullanıcılar Esnek Mod’da eller serbest olarak çok daha çarpıcı selfie’ler çekebiliyor. Hatırlanmasını istediğiniz zevk ve stil dolu anları ellerinizi cihazdan özgür bir şekilde yakalayabilirsiniz!

 

Yeni imkânlara açılan daha iyi bir katlanabilir cihaz deneyimi

Galaxy Z Serisi ile kullanıcılar, katlanabilir ekranlar için daha fazla uygulamaya da erişebilecek. Google, Microsoft ve diğer birçok öncü şirketle iş birliklerinin kapsamını genişleten Samsung, kullanıcıların en sık kullandıkları uygulamalardan kendi ihtiyaçlarına göre tasarlanmış haliyle faydalanabilmesini sağlıyor. Microsoft Teams uygulaması ile verimli bir birliktelik sunuluyor. Galaxy Z Serisi’nin Esnek Mod’u, Office ve Teams’in bir araya gelmesi sonucu tamamen optimize toplantı deneyimleri mümkün kılıyor. En iyi iş verimliliği için Microsoft Outlook’un Çift Panel Modu, Samsung katlanabilir akıllı telefonlarda kullanıcılara e-postanın tamamını okurken diğer e-postaları tıpkı masaüstü uygulamasında olduğu gibi yan tarafta görüntüleme olanağı tanıyor.

 

 

Galaxy Z Flip3 5G için tavsiye edilen fiyat 14999 TL olarak belirlendi. Daha fazla bilgi almak için www.samsungmobilepress.com,news.samsung.com/galaxy veya www.samsung.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İZLE
Bir Jenerasyon Portresi
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası