Kim Korkar Ev Temizliğinden?

Yalnız yaşam büyük özgürlük olabilir ama kabul edelim; evi temiz tutmak yalnız yaşayan erkekler için hiç de kolay değil. Neyse ki teknoloji, bu sorunu ortadan kaldırmak için pratik yardımcılarla ev temizliğini dert edenlerin imdadına yetişiyor. Bu yardımcılardan biri de, akıllı teknolojileri eve taşıyan robot süpürge iRobot Roomba i7.

09 Eylül 2020

Kim Korkar Ev Temizliğinden?

Yalnız yaşamanın artıları saymakla bitmez belki ama bu durum bazı sorumlulukları da birlikte getiriyor. Mesela saatlerce PlayStation oynanan bir gecenin sabahında ya da evdeki tüylü dostunuzun bıraktığı izleri gördüğünüzde yapılması gereken ev temizliği. Artık market siparişinden, konser izlemeye kadar pek çok aktiviteyi dijital olarak gerçekleştirmenin doğallaştığı bu çağda, robotik teknolojiler de yalnız yaşayan erkeklere yardım eli uzatıyor.

En son teknolojiyle tasarlanmış iRobot Roomba i7, son derece cool bir robot süpürge. Akıllı haritalama sistemiyle evin haritasını çıkaran Roomba i7, ister evden, istenirse de iRobot Home uygulamasıyla ev dışından ayarlanabiliyor. Kendi kendine evi süpüren akıllı cihaz, toz haznesini de yine aynı şekilde kendisi temizliyor. Hatta enerjisinin bitmeye yaklaştığını anladığı anda derhal kendini şarja takıyor. Biraz soluklanıp, güç topladıktan sonra da temizliğe kaldığı yerden devam ediyor.

Clean Base şarj ve temizleme istasyonuyla temizlik yapmayı unutturan iRobot Roomba i7, erkeklerin yeni teknolojik tutkusu haline gelmeyi sizce de hak etmiyor mu?


Apple iPhone 14 ile Ezber Bozacak mı?

TEKNOLOJİ | Apple iPhone 14 ile Ezber Bozacak mı?

İçerik Tasarımcılarının Yeni MSI Creator Z16 Laptop’u Tercih Etmesinin 5 Sebebi

GQ TANITIM | İçerik Tasarımcılarının Yeni MSI Creator Z16 Laptop’u Tercih Etmesinin 5 Sebebi

Elon Musk Bilgisayar Ve İnsan Beyni Arasındaki Bağlantıyı Sağlamaya Çalışıyor

TEKNOLOJİ | Elon Musk Bilgisayar Ve İnsan Beyni Arasındaki Bağlantıyı Sağlamaya Çalışıyor

Dizüstü Bilgisayarda Yeni Dönem: Dell XPS

TEKNOLOJİ | Dizüstü Bilgisayarda Yeni Dönem: Dell XPS

Teknoloji Meraklıları İçin Hediye Önerileri

TEKNOLOJİ | Teknoloji Meraklıları İçin Hediye Önerileri

Instagram Profilinizi Geliştirmek İçin Bilmeniz Gereken 6 Püf Nokta

TEKNOLOJİ | Instagram Profilinizi Geliştirmek İçin Bilmeniz Gereken 6 Püf Nokta

Daha Fazla Göster