LUCCA'nın Kumsalda Güneşlenen Versiyonu: LUCCA BEACH Bodrum'da Açıldı
Travel

LUCCA'nın Kumsalda Güneşlenen Versiyonu: LUCCA BEACH Bodrum'da Açıldı

Eşsiz doğası ve benzersiz kumsalı ile Cennet Koyu’nda yer alan Lucca Beach, Bodrum’da iyi yemek ve eğlence ile plaj konforunu bir araya getiriyor.

Bebek sahilinin ikonikleşmiş markası Lucca, geçtiğimiz yaz sezonu boyunca Lucca by the Sea ile deniz kenarındaki versiyonunu da Türk ve yabancı misafirlerle tanıştırmış, mutfağı, içkileri ve eğlencesi ile büyük beğeni toplamıştı. Bu yaz, markanın bir yeni deneyimi daha Mandarin Oriental, Bodrum içinde gastronomi ve eğlence tutkunları ile buluşuyor: Lucca Beach. Güneşli günlerin keyfini, deniz, doğa, müzik ve gastronomi deneyimi ile birleştirecek Lucca Beach, zeytin ağaçları arasında eşsiz bir doğada yer alan kumsalı üzerindeki rahat ve şık şezlonglarda her gün 10:00 - 19:00 arasında hizmet veriyor.  

Lucca’nın kumsal edisyonu Lucca Beach, misafirlerinin içeri adım attıklarında kendilerini bir doğa harikasının içinde bulacağı benzersiz plajı ve dünyaca ünlü Cennet Koyu’nda yer alan konumu ile öne çıkıyor. Yaz sezonu boyunca, 360 derece doğanın içinde yer alan plajında hizmet verecek Lucca’nın kumsal versiyonu, dünyanın dört bir yanından konuğu, sunduğu sofistike konfor ile etkilemeye İstanbul’dan sonra Bodrum’da da devam ediyor. İyi yemek, güzel müzik, etkileyici doğa ve eşi olmayan Lucca ruhu ile yazın enerjisini yansıtacak Lucca Beach’in, yaz boyunca sürprizlerle dolu bir ajandası olacak. Papaya Playa Project’in DJ’i Jimeno, elektronik müzik dünyasının yıldız isimlerinden Dixon ve Seth Troxler bu sezonda Lucca Beach “happy hour”larına eşlik edecek dünyaca ünlü DJ’lerden sadece birkaçı...

Lucca Bodrum

İyi yemek, güzel müzik, etkileyici doğa ve eşi olmayan Lucca ruhu ile yazın enerjisini yansıtacak Lucca Beach’in, yaz boyunca sürprizlerle dolu bir ajandası olacak. Gün batımından hemen önce yerli ve yabancı DJ’lerin eşlik edeceği “happy hour” ve ses getirecek performansların kumsal keyfine eşlik edeceği Lucca Beach, iddialı öğle yemeği menüsü ile misafirlerine gastronomik bir deneyim sunacak. Menünün öne çıkan lezzetleri deniz mahsullü el yapımı makarna, kerevit ceviche ve ‘lobster tacos’ yanı sıra günlük taze balık seçenekleri ile taze mevsim ürünleri kullanılarak hazırlanan ‘Lucca Summer Salad’ bu yaz Lucca Beach misafirleri ile buluşacak. Beach restoran menüsüne ek plaja servis edilecek  menüde ise, taş fırınından çıkma pizza seçenekleri, lezzetli burgerler ve yazın vazgeçilmezi ev yapımı dondurma seçenekleri ile keyifli lezzetler yer alıyor. 

Rahat ve şık havası ile misafirlerine ayrıcalıklı hissettiren Lucca Beach her gün 10.00 - 19.00 saatleri arasında Mandarin Oriental, Bodrum içinde yer alan özel plajında hizmet veriyor. Kumsal ve çim bir alana yayılan plajında çağdaş Türk sanatçıların işlerinin yer aldığı Lucca Beach’de misafirler, bu yaz bağımsız yerel markaların Lucca için ürettiği tasarımlara plaj içinde yer alan özel mağazadan ulaşabilecek. Misafirlerin, Türk tasarımcılarının işlerini bulabileceği mağaza dışında tanınmış yabancı moda markalarının son yaz  koleksiyonlarına ulaşabileceği mağazalara da erişimi olacak. Yurt dışında “Türkiye’nin Rivierası” olarak adlandırılan Bodrum'un en keyifli zamanları, Lucca kumsalında, Ege ruhu ile pop ve eğlenceli Lucca kimliğinin buluştuğu bu yeni konsept içerisinde beş yıldızlı bir konfor ile deneyimlenebilecek.

Mekana dair gelişmeler yaz boyunca Lucca websitesi, Instagram hesabı ve #luccabeachetiketi üzerinden takip edilebilecek. 

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lucca Style (@lucca_style)

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası