Knives Out 3 Netflix

Wake Up Dead Man: Knives Out 3 Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Daniel Craig üçüncü film için dedektif Benoit Blanc rolüne geri dönüyor ve ona Andrew Scott eşlik ediyor. Knives Out devam filmi oyuncuları, konusu ve yayın tarihine dair bildiklerimizi listeliyoruz.

Rian Johnson'ın Knives Out efsanesinin üçüncü filminin bir adı var: Wake Up Dead Man.

İlk filmin adı basitçe Knives Out'tu, ikincisinin adı Glass Onion'dı, bu da cinayet gizeminin konumuna bir göndermeydi ve üçüncüsü, aslında ölmemiş olabilecek ya da Blanc ve onun çıkarım becerilerinin yardımıyla kendi cinayet davasını çözmenin anahtarı olan ölü bir adama (muhtemelen çok şüpheli koşullarda) işaret ediyor gibi görünüyor.

Filmin başrolünde bir kez daha dedektif Benoit Blanc'ı canlandırmak üzere geri dönen Daniel Craig yer alıyor ve ilk teaser'da da belirtildiği gibi, şimdiye kadar dahil olduğu en “tehlikeli” davayı üstlenmek üzere.

Edward Norton, Jamie Lee Curtis, Christopher Plummer, Chris Evans, Ana de Armas ve Kate Hudson gibi oyuncuların yer aldığı önceki filmlerde olduğu gibi, Wake Up Dead Man de tanıdık ve popüler yüzlerle dolu bir oyuncu kadrosuna sahip.

Wake Up Dead Man fragmanı

Netflix üçüncü film için sadece bir teaser yayınladı; Benoit Blanc bu filmde kariyerinin en tehlikeli vakasının yer alacağını söylüyor, ancak daha fazla ayrıntı vermiyor. Teaser sadece destanın üçüncü filminin adının açıklanmasıydı.

Wake Up Dead Man ne anlatıyor?

Bu aşamada filmin ne hakkında olduğu bilinmiyor, ancak Blanc'ın her şeyin merkezindeki suçu işlemek için farklı nedenleri ve araçları olan bir dizi şüpheliyle uğraşmak zorunda kalacağı bir cinayet gizemi olacağını biliyoruz.

Ayrıca ortada ölü bir adam olduğunu ve ölümünün muhtemelen bir kaza olmadığını, ayrıca davada çok sayıda şüpheli olacağını ve özel dedektif Benoit Blanc'ın gerçeğe ulaşacak en iyi kişi olduğunu da biliyoruz.

Wake Up Dead Man'in oyuncu kadrosu

Daniel Craig yine Benoit Blanc'ı canlandırıyor ve bu kez ona yeni bir şüpheli grubu eşlik ediyor.

Ripley ve Fleabag serilerinden Andrew Scott, The Crown ve Challengers'dan Josh O'Connor ve Priscilla ve Civil War gibi filmlerde izlediğimiz Cailee Spaeny'nin yer aldığı kadroya yeni katıldı, daha fazlası gizemli filmin vizyon tarihi yaklaştıkça açıklanacak.

Wake Up Dead Man ne zaman yayınlanacak?

Film 2025 yılında Netflix'te gösterime girecek.

Önceki Knives Out filmleri nereden izlenir?

Efsanenin halihazırda Netflix'te bulunan Knives Out ve Glass Onion adlı iki filmi var.

Başrollerini Ana de Armas ve Chris Evans'ın paylaştığı efsanenin ilk filmi Knives Out, zengin bir aile babasının kendi evinde ölü bulunmasıyla başlıyor. Benoit Blanc gizemi çözmek için ortaya çıkar ve ölümünden kimin sorumlu olduğunu çözmek için kurbanın kendi ailesini araştırmak zorunda kalır.

Edward Norton ve Dave Bautista'nın başrollerini paylaştığı devam filmi Glass Onion'da bir grup karakter, kendileri için bir oyun planlayan eksantrik bir teoloji milyonerinin özel adasına davet edilir. Blanc konuklardan biridir ve katılımcılardan biri öldürüldüğünde işe koyulmak zorundadır ve her şey suçlunun konuklardan biri olması gerektiğine işaret eder (çünkü orada başka kimse yoktur).

BU İÇERİK İLK OLARAK GQ MEXICO WEB SİTESİNDE YAYINLANMIŞTIR.

İLGİLİ İÇERİKLER Knives Out Daniel Craig
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası