Jeremy Allen White Jeremy Allen White, The Bear'da Carmy Berzatto rolünde. Fotoğraf: Chuck Hodes
Güncel

The Bear 3. Sezon Yayın Tarihi ve Teaser'ı

Ve işte en sevdiğiniz mutfak komedi-draması The Bear'ın 3.sezonu hakkında bildiğimiz her şey.

Büyük sandviçlerin, bağırmanın, Chicago metropolitan bölgesinin, üst düzey günlük erkek giyiminin ve Jeremy Allen White'ın pazularının hayranları sevinebilir: The Bear arka arkaya çekilen üçüncü ve dördüncü sezonlarla devam ediyor. Yapılan açıklamaya göre The Bear'ın üçüncü sezonu 27 Haziran'da prömiyerini yapacak ve tüm bölümler aynı anda FX'de yayınlanacak.

Christopher Storer tarafından yaratılan The Bear, 2022 yazında ilk kez yayınlandığında televizyonda büyük bir başarı hikayesi olmuştu. Kardeşinin ölümünün ardından ailesinin etli sandviç dükkanını işletmek için yıllarca kaliteli yemek dünyasında çalıştıktan sonra evine dönen mirasyedi evlat şef Carmy Berzatto'nun (White) hikayesi büyük yankı uyandırdı. Hem kederin dokunaklı bir hatırası hem de sevmesi kolay karakterlerden oluşan kadrosuyla; birinci sınıf yardımcı şef Sydney (Ayo Edebiri), kuzen Ritchie (Ebon Moss-Bachrach), nazik pasta sihirbazı Marcus (Lionel Boyce), tamirci Neil (Matty Matheson) ve eski kafalar Ebraheim (Edwin Lee Gibson) ve Tina (Liza Colón-Zayas) ile hayat dolu bir eğlence.

 
 
 
 
 
Voir cette publication sur Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Une publication partagée par Ebon Moss-Bachrach (@ebonmossbachrach)

Dizi 13 Emmy adaylığı elde ederken, White başrol oyuncu dalında bir Altın Küre, bir SAG ve bir Critics Choice ödülü kazandı.

İkinci sezona gelindiğinde, The Bear televizyonun en gözde dizilerinden biri haline gelmişti. Hikaye, ekibin bir zamanlar The Original Beef of Chicagoland'in olduğu yerde (evet, adı The Bear) yeni, yaratıcı ve lüks bir restoran inşa etmesine odaklandı. Olivia Colman, Will Poulter, John Mulaney, Jamie Lee Curtis, Bob Odenkirk, Sarah Paulson ve Gillian Jacobs'ın konuk oyuncu olarak yer aldığı dizide Hollywood, rol almak için menajerlerini telefon yağmuruna tuttu. Molly Gordon da Carmy'nin aşık olduğu Claire rolüyle kadroya katıldı.

Özellikle iki bölüm dikkat çekiciydi: Ramy Youssef'in yönettiği, Marcus'un pastacılık okulu için Kopenhag'a yaptığı yolculuğu anlatan dördüncü bölüm ve bir Noel flashback'i ve aile işlev bozukluğunda ustalık sınıfı olan altıncı bölüm. Bölüm Carmy'nin bir derin dondurucuya kilitlenmesiyle sona erdi (NN07 patchwork ceketi olmadan).

Üçüncü sezon, köşe yazarı ve Pulling Weeds bülteni yazarı Chris Black ve The New Yorker çalışanı yazar Naomi Fry da dahil olmak üzere bazı tanıdık GQ dünyası yüzlerine şimdiden vaatte bulundu.

Bu arada, söylememiz gerektiğini biliyorsunuz: yes, chef.

BU İÇERİK İLK OLARAK GQ US WEB SİTESİNDE YAYINLANMIŞTIR.

İZLE
UYSALLAR GQ HYPE'TA
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası