Bradley Cooper'ın 3 Numarası Son Derece Çekici Bir Sonbaharın İşareti
Bakım

Bradley Cooper'ın 3 Numarası Son Derece Çekici Bir Sonbaharın İşareti

Fevkalade iyi saçlara sahip olan adam akla gelmeyeni yapıyor: saçlarını kazıtıyor (ve hala fevkalade iyi saçlara sahip olmaya devam ediyor).

Son birkaç haftadır Bradley Cooper, New York'taki diğer tüm erkekler (ünlü ya da değil) gibi şehirdeyken şapka takıyor. Bu da şüpheli bir durum. Cooper uzun zamandır herkesin kabul edeceği üzere iyi bir saça sahip. Adeta bir Disney prensi gibi saçları kendini hep gösteriyordu. Ve A Star Is Born filminde eski bir rock yıldızı boyunu hatırlıyorsunuzdur. Ve Oxbridge'de saçlarını yandan ayırdığı günler... Ve şimdi, hepsi gitti. Umutsuzluğa kapılabilirsiniz, çünkü Cooper saçını kestirdi. Ya da hiç kapılmayın, çünkü harika görünüyor - ve dikkate değer çekcilikte bir sonbahar için bu modelin kurdelesini kesiyor.

Cooper yeni saç modeliyle sokağa çıktı. Saç kesme makinesine kendisi mi uzandı? Planlı bir kesim miydi, yoksa anlık bir karar mıydı? Bir rol için miydi? Yoksa sadece her sabah 'saç yapmak' zorunda olmamanın zahmetsiz keyfini mi yaşamak istiyor?

Saçlarını çok değiştirdiği göz önüne alındığında, bu hamle belki de sürpriz olmamalı. Oyuncunun kuaförü Natalia Bruschi 2019'da Instagram'da "Bradley ile çalışmanın en sevdiğim yanı, onun her zaman farklı saç görünümlerinden hoşlanması" diye paylaşmıştı.

Ancak önceki tüm kesimler arasında hiçbiri, az bakım gerektiren bir asker tıraşının gücüyle kıyaslanamaz. Aralarında Shawn Mendes, Brad Pitt ve bu yaz ünlü babasına bir saygı duruşu olarak kendi saçını kestiren Romeo Beckham'ın da bulunduğu bir sürü ünlü erkeğin bunu denemesinin (ve birçok kez geri dönmesinin) bir nedeni var. Londra'nın önde gelen berberlerinden Joe Mills, "Eğer gerçekten mecbur olduğunuzu hissediyorsanız, iyi bir profesyonel makas setine yatırım yapmalısınız," diyor. "Dolabın arkasındaki eski çift burada size yardımcı olmayacaktır.

Ve bu Cooper'ın bu modelle ilk rodeosu değil. 2014'te aynı modeli denemiş, hatta Amerikan GQ dergisinin kapağında saçları kazınmış bir şekilde yer almıştı. Yıllarca saçlarını uzattıktan sonra, pandemi sırasında yeniden kazıttı. Denenmiş ve test edilmiş bir stil, o zaman da sevmişti, şimdi de sevmekte haklı.

Bradley Cooper 3 numără

BRITISH GQ

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası