Tom Holland Ricky Vigil M / Justin E Palmer
Bakım

Tom Holland'ın Romeo Tıraşı Tam Bir İngiliz Modeli

Şairlerden TikTok çocuklarına kadar, aktör ülkenin dört bir yanındaki erkekleri etkileyen sade bir kesime imza attı.

Tom Holland ve Harry Styles'ın ortak noktası ne? Bu yıl berber koltuğunda Disney prensinden Shakespeare lorduna - ve istemeden de olsa İngiliz delikanlısına - geçiş yaptılar. Styles için klasik bir kısa saç vardı, Holland için ise bu bir geçişli kesim.

O da en son değişiklik yapanlardan. Şu anki West End gösterisi Romeo ve Juliet'in basın gecesinden sonra Londra'daki The Duke of York Tiyatrosu'ndan çıkarken görülen Holland'ın saçları o zamandan beri Twitter'da büyük yankı uyandırdı: “leziz”, “yerinde”, “seksi” ve “rüya gibi adam” etrafta dolaşan derin arzu dolu tweetlerden sadece birkaçı.

tom hollandRicky Vigil M / Justin E Palmer

King, “Tom'un saç kesiminin ilham kaynağı Romeo ve Juliet'in modern yorumuydu,” diyor. “Kıyafetlere ve gösterinin prodüksiyonuna bakarak, normalden daha güçlü bir şey yapmak istedik. Başlangıçta hepsini tıraş edecekti ama ben kısa yanları, kademeli bir geçişle kısaltmayı önerdim.”

İngiltere'nin herhangi bir caddesinde bir berberin önünden geçtiğinizde, içeride kendi tarzını uygulayan bir adam görmeniz kaçınılmaz - yanlardan azalan ve üstü daha uzun modeller. Bu, ülke çapındaki erkeklerin alametifarikası olan ve doğru yapıldığında biraz da ortaçağa özgü bir kesim.

King, “Genelde sert geçişler görmeniz muhtemel” diyor. “Bunun yerine, işin püf noktası gerçekten yumuşak bir kesim yapmakta - Holland için 0,5 ila üç arası - tepeyi kısa tutmak ve öne doğru daha uzun bırakmak. Bu ona farklı bir boyut kazandırır.”

Bu yeni bir şey değil. 90'larda George Clooney'nin (eski ER hayranları onun Dr. Douglas Ross rolüne aşinadır) ve noughties'de Matt Damon'ın imzasıydı. Şimdi ise Zayn Malik, David Beckham ve Alan Ritchson gibi isimlerin tercihi. Bir kolaylık ve bir ciddiyet var. Sert ama aynı zamanda asil. Sizi düelloya ve sigaraya davet eder.  Tom Holland'ın son işi için daha iyi bir kesim olamazdı.

BU İÇERİK İLK OLARAK BRITISH GQ WEB SİTESİNDE YAYINLANMIŞTIR.

İLGİLİ İÇERİKLER Tom Holland Saç Modeli
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası