Doğru Parfümü Nasıl Bulursunuz?
Bakım

Doğru Parfümü Nasıl Bulursunuz?

Teninize uygun kokuyu bulmak için 8 adımlık bir planımız var. Sonunda her gün sıkmak isteyeceğiniz imzanız olacak parfümü bulacağınızı garanti ediyoruz.

İmza kokunuzu mu arıyorsunuz? Zamanla herkesin sizinle ilişki kuracağı ve kendi benzersiz kokunuz olarak tanıyacağı bir şeye mi ihtiyacınız var? Bu takdire şayan bir hedef. İlk olarak, yine de olayı aceleye getirmeyin! Piyasada güzel kokan bir sürü ürün var - hemen bir şeye karar vermek israf olur. Bununla birlikte, bilinçli bir karar olduğu sürece yine de kolay bir karar olabilir. Ode-to-eaus parfüm sitesibi yöneten Sidney merkezli parfümeri uzmanı Clayton Ilolahia ile birlikte size bu konuda yardımcı olmak için buradayız. Clayton on yıldan fazla bir süredir kokular hakkında yazıyor.

İpuçlarına geçmeden önce, Ilolahia'nın yeni bir imza kokusuna karar verirken bazı genel tavsiyeleri var: "Kokuya aşık olmalısınız. Kendiniz için nasıl bir parfüm satın alacağınızdan emin değilseniz, satış elemanının tavsiyesini dinleyin, yakın arkadaşlarınıza fikirlerini sorun ama nihayetinde, kullandığınız kokuyu sevmek zorundasınız. Şüpheniz varsa, satın almayın."

İZLE
"Misyonumuz 100 yıl öncesinin parfümünü yaratmak"
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası