Dökülme karşıtı yoğun bakım
Bakım

Dökülme karşıtı yoğun bakım

Mevsim geçişlerinde saç dökülmesini önlemek mümkün mü? Dökülme karşıtı yoğun bakım uzmanı: Kérastase Aminexil Force R ile, evet!


Kadın ve erkeklerin en büyük saç problemi

Tüm kadınlar ve erkekler mükemmel saçların hayalini kurarken, günümüzde birçok faktöre bağlı olarak saç dökülme problemi yaşayabiliyorlar. Bu dökülmeler dönemsel olduğu gibi uzun süreli de olabilir. Bugün, çevresel faktörler, stres, hormonal etkiler gibi birçok sebep, saç dökülmesine sebep olmakta ve kadınlar ile erkeklerin en büyük saç problemi haline gelmektedir. Öyle ki saç dökülmesi kadınların günlük saç ritüellerinde köklü bir değişime sebep oluyor.

40 yıl boyunca devam eden yenilikçi keşifler

Vizyoner görüş ve öncü teknolojisiyle Kérastase, 1973 yılında ilk profesyonel dökülme karşıtı bakımı lanse etti. Kérastase 1973’ten bu yana, 40 yıl boyunca devam eden yenilikçi keşifleriyle profesyonel dökülme karşıtı bakımda öncü haline gelmiştir.

Kérastase dökülme karşıtı bakımın sınırlarını zorluyor

Kérastase dökülme karşıtı bakımda muhteşem bir uzmanlıkla karşınızda: Aminexil Force R. Saç derisi, folikül ve dokulardan oluşur. Bu dokular, zamanla elastikiyetlerini kaybeder ve saç teli saç derisine iyi tutunamaz. L’Oréal İleri Teknolojileri, yapılan araştırmalar sonucu saç oluşumu ve gelişiminde yer alan folikülün işlevini yerine getirebilmesi için uygun bir ortamda faaliyet göstermesi gerektiğini kanıtlamıştır.

4 değerli molekül

Saç dökülmesine karşı Aminexil + Rhamnose bakımı, yeni Aminexil Force R ile 4 değerli molekülü bir araya getiriyor:

Rhamnose: L’Oréal İleri Araştırmaları tarafından cilt bakımı biliminden esinlenilerek geliştirilen, bitkisel bir şeker olan Rhamnose, cildin kalitesini geri kazandıran ve elastikiyetini arttıran özelliğiyle bilinir.

Aminexil: Kolajen kılıf sertleşmesine karşı savaşarak, saç dökülmesinin azalmasına yardımcı olur.

Madécassoside: Kolajen kılıf etrafındaki mikro tahrişi önler.

Gluco Lipid: Besleyici ve enerji veren özelliğiyle saç kökten uca canlanır ve güç kazanır.

Saç dökülmesine karşı klinik olarak kanıtlanmış etki

Bir haftadan itibaren görülen sonuçlar:

• Şekillendirme ve yıkamada daha az saç dökülmesi görülüyor.
• Saç güçlenir ve ipeksi bir yumuşaklık kazanıyor.
• Her gün 140 saç teli kurtarılıyor.
• Saç dökülmesinin 6 işareti üzerinde etki: kullanıcıların %93’ü saçlarını daha dayanıklı, %94’ü daha güçlü, %81’i daha hacimli, %81’i daha kalın, %73’ü daha esnek, %95’i daha canlı buldu.

Daha fazlası için: Kérastase.com.tr

İZLE
Burak Deniz'in Tamamen Elektrikli BMW iX İle Doğada Sürüş Keyfi
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası