Jo Malone London’dan Birbirinden Özel Kokularıyla Cologne Intense Serisi
Bakım

Jo Malone London’dan Birbirinden Özel Kokularıyla Cologne Intense Serisi

Hediyeleşme sanatıyla öne çıkan Jo Malone London yenilenen Cologne Intense serisi ile karşınızda. İşte hediye edebileceğiniz 9 muhteşem koku.

Jo Malone London’da hazırladığımız kokuların çoğunda İngiliz manzaralarından, geleneklerinden ve içeriklerinden ilham alıyoruz ancak Cologne Intense’in ilhamı çok daha uzaklardan geliyor. Cologne Intense kokuları sıcaklık, derinlik ve bir boyut sunarken yine de Jo Malone London'ın bilinen saflığını ve doğallığını koruyor." – Céline Roux, Jo Malone London Uluslararası Parfüm Direktörü

Uzak diyarlardan ilham alan çekici ve güçlü kokuları bir araya getiren, büyüleyici ritüeller ve değerli içeriklerden oluşan bir koleksiyon olan Cologne Intense, gizemli ve büyüleyen dünyasının kapısını aralarken keşifçi ruhunuzu ortaya çıkaracak. Marka severleri Jo Malone London’ın diğer ikonik kokularıyla kombinlerken kendi kokularını tasarlayabilecekleri dokuz farklı kokuyla tanıştıran; eşsizliği ve lüksü başlangıç noktası olarak gören bu koleksiyonda Cologne’ların yanı sıra vücut kremleri, mumlar ve difüzörler yer alıyor.

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası