Olağan parfümler
Bakım

Olağan parfümler

Kağıt, ahşap, viski ya da altın... Commodity Goods, gündelik kokuları parfüm şişelerinde beğeninize sunuyor.

Kokular algı hafızamızın kör noktaları. Hafızamızdaki bir kokuyu silmek en az onu fiziksel olarak saklamak kadar zor. Parfümler bize doğrudan onları kullanan insanları çağrıştırıyor; hatta gündelik hayatta gittiğimiz yerler ve yaptığımız şeyler de kendi özgün kokularıyla beynimizde derin izler bırakıyor.

Bir kitabı elinize ilk kez alıp sayfalarını çevirmeye başladığınızda ya da kahve dükkanından içeri adım attığınızda yüzünüzde bir gülümseme oluşması tesadüf değil. Peki ya gündelik hayatın kokularını, birer parfüm gibi üzerinizde taşımayı hiç düşündünüz mü?

Commodity Goods kağıttan viskiye, ahşaptan şeker kamışına günlük hayatta karşımıza çıkan dikkat çekici kokuları birer parfüm olarak şişeleğip beğeninize sunuyor. Bir Kickstarter projesi olarak başlayan gündelik kokulardan parfüm üretme fikri büyük ilgi görmüş ve Commodity Goods'a gereken fonu fazlasıyla sağlamış.

Kadınlar ve erkekler için onar farklı esans yaratan Commodity Goods bunların ön siparişle satışına başlamış bile. 50 dolar (90 TL) karşılığında 10 mililitrelik üç farklı kokudan oluşan bir deneme seti ya da 65 dolar (115 TL) karşılığında seçtiğiniz kokunun 100 mililitrelik şişesini sipariş edebilirsiniz.

Farklı ve yaratıcı bir parfüm deneyimi yaşamak ve etrafınızdakileri kokunuzla şaşırtmak için daha iyi bir alternatif olmasa gerek.

Commodity Goods

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Parfüm: Nasıl, ne zaman hangisi?

Misyonumuz 100 yıl öncesinin parfümünü yaratmak

Doğru parfüm seçimi için tüyolar

Bir şişe mutluluk lütfen

Playboy: Seksi ve güvenli

İZLE
Burak Deniz'in Tamamen Elektrikli BMW iX İle Doğada Sürüş Keyfi
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası