Tıraş Kesiği Kanaması Nasıl Durdurulur?
Bakım

Tıraş Kesiği Kanaması Nasıl Durdurulur?

Çokça tuvalet kağıdı kullanmaktan çok daha iyi yollar var. Dolabınızda bulundurmanız gereken ürünlerden, kesiği temizlemeye tıraş keyfini kaçıran durumları kontrol altına alıyoruz.

The Untouchables

İster tıraş olmaya yeni başlamış olun, ister uzun yılların tecrübesi olsun tıraş olurken yüzümüzü kesmek en iyilerimizin bile başına gelir. 

Bıçağınızun ucu çok körelmiş olabilir ya da tıraş bıçağını birazcık bile fazla eğri tutmuş olabilirsiniz.  Belki batık bir kıl kökünün üzerinden geçtiniz ya da cildinizde çok ufak bir oyun var ve fark etmeden üstünü çizmiş oldunuz. Her ne şekilde olursa olsun sonuçta elinizde bir an önce gereken halletmeniz kanlı bir sorun var - yüzünüzde desek daha doğru olur.  

Tabii ki yılların tuvalet kağıdı yöntemine büyük saygımız var -muhtemelen sizin de bildiğiniz hatta denediğiniz bir yol- Ancak bir yandan hızlı iyileşmeyi sağlayan, diğer yandan da kanı hijyenik ve mümkün olduğunca çabuk bir şekilde pıhtılaştırıp bölgeyi dezenfekte etmenin başka yolları da var.

Lütfen sizinle tıraş kesiklerini iyileştirmenin birkaç yolunu paylaşmamıza izin verin - aynı anda hem dezenfekte edin hem iyileşmeyi sağlayın. (Söz veriyorum adımlardan biri biraz dudak balsamı uygulamak kadar kolay.)

GQ'nun Tıraş Kesikleri İçin Reçetesi

GQ

İZLE
#SeninİçinTıraşınKonuşsun
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası