Yeni Sınırların Parfümü: Dior Sauvage
Bakım

Yeni Sınırların Parfümü: Dior Sauvage

Johnny Deep ve Dior’un bir araya geldiği son dönemin en favori parfümü ile tanışın.

Dior’un son dönemde adından sıkça söz ettiren parfümü Sauvage, erkek parfümleri arasında çıtayı yükseltiyor. Sauvage’in imza açılışı olan Reggio di Calabria Bergomotunun kokusunu ve ferahlığını yoğun şekilde hissedebildiğiniz parfüm sonrasında bu ferahlığı daha da fazla attıran mandalina karışımıyla bizleri karşılıyor. Bu mandalina ise kokuya ışıltılı ve meyveli bir özellik katıyor. İçinde yer alan Kakule karışımıyla baharatın kokusunun sıcaklığını hissedebileceğiniz Sauvage saf bir erkek kokusunun nasıl olmasını gerektiğini açıkça gösteriyor.

 

Dior

Dior Sauvage

Tüm bunların yanı sıra Virginia Sediri ve Sri Lanka Sandal Ağacı esanslarıyla farklı içeriğini güçlendiren Sauvage, her konuda farklı bir parfüm olduğunu kanıtlıyor. Dior’un parfüm yaratıcısı François Demanchy, Sri Lanka Sandal Ağacının özelliklerini şu şekilde açıklıyor. “Sri Lanka Sandal Ağacı sıra dışı özelliklere sahiptir ve daha kremsi, daha karmaşık nüansları vardır. İnsan müdahalesinin en az olduğu ve doğa koşullarına da uyan, çok sıra dışı yetiştirme yöntemlerinden faydalandığı için daha fazla “derinliği” vardır. Doğayı zorlayamazsınız, ona yol gösterirsiniz”.

Tam anlamıyla büyüleyici ve güçlü bir erkek parfümü olan Sauvage’in başrolünde ise Hollywood’un en popüler isimlerinden Johnny Deep yer alıyor. Reklam çekimleri için kamera karşısına geçen Deep, Amerika’nın vahşi düzlüklerinde Sauvage ile bir araya geliyor. Maviye çalan bir gecede, yanan ateş ünlü oyuncunun ağırbaşlı görüntüsünü aydınlatıyor. Western-kovboy erkeğinin modern bir versiyonu olarak karşımızda olan Deep, yanlız bir kurt olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Reklam filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

İZLE
Kaan Yıldırım Yaz 2022'de Yolda
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası