Barış Arduç ve New Balance’tan Anlamlı Destek
DAHASI+

Barış Arduç ve New Balance’tan Anlamlı Destek

Barış Arduç ve New Balance, Yedikule Hayvan Barınağı’na anlamlı bir destek gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz günlerde New Balance ile birlikte Yedikule Hayvan Barınağı’nı ziyaret eden Barış Arduç, hayvanların bakımı için çocuklarla bir araya geldi. Barış Arduç ve çocuklar hayvanların bakımlarınını gerçekleştirirken, barınaktaki kulübeleri de boyadılar.

18-10/24/1540303401_bar_____ardu___sosyal_sorumluluk___2_.jpeg

Barış Arduç bugünle ilgili  ‘’Yedikule Hayvan Barınağı’ndaki dostlarımızın yaşam alanlarını güzelleştirmek ve hayatlarına dokunmak için bir günü birlikte geçirdik. Benim için çok anlamlı ve özel bir gün oldu. Hayvan dostlarımızın yaşam haklarını savunmak, onlara layık oldukları hayatları sağlayabilmek için herkesin desteğine ihtiyaç var. Sevgi ve merhamet ile her şeyi başarabiliriz.” dedi.

New Balance’ın zamansız tarzı ile Barış Arduç’un spor tutkusunun dinamik ve enerjik bir formda buluştuğu, Barış Arduç X New Balance Sonbahar/ Kış koleksiyonunda yer alan parçaların satışından elde edilen gelirin bir bölümü, Yedikule Hayvan Barınağı’na bağışlanıyor. Koleksiyon New Balance mağazalarında ve New Balance’ın resmi sitesinde satışa sunuluyor.

İZLE
GQ Men of the Year 2016 Yılın Konuşulan Adamı Barış Arduç
İLGİLİ İÇERİKLER Barış Arduç New Balance
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası