Desa’dan Can Yaman’a Özel Koleksiyon

Deri sektörünün öncü markalarından Desa, yeni kampanyasında Can Yaman ile güçlerini birleştirdi.

05 Kasım 2018

Desa’dan Can Yaman’a Özel Koleksiyon

Desa, son dönemde adını sıkça duyduğumuz başarılı oyuncu Can Yaman adına hazırlanan yeni koleksiyonu “Desa X Can Yaman by İlker Bilgi” ile karşımızda. Sonbahar/Kış 2018-19 sezonu için hazırlanan koleksiyon büyük bir ilgi görürken, Can Yaman’ın, özgün ve fark yaratan stilinden ilham alıyor. Ünlü oyuncunun menajeri İlker Bilgi tarafından hazırlanan koleksiyon ikonik koleksiyon, stiliyle fark yaratmak isteyenler için zamansız ve ayrıcalıklı parçalar sunuyor.

Ünlü oyuncunun kendi gardırobundan ve stilinden izler taşıyan “Desa x Can Yaman by İlker Bilgi” koleksiyonunda, 5 erkek, 1 kadın olmak üzere, toplamda 6 deri ceket tasarımı yer alıyor. Moda ve stil dünyasının alışıla gelmiş kurallarını bir üst seviyeye taşıyan “Desa x Can Yaman by İlker Bilgi”de öne çıkan asimetrik cepler, tasarımlara dinamizm ve şıklık kazandıran çelik fermuar detayları, kürk efektinin, deriyle kusursuz bütünlüğü, militer çizgiler, koleksiyonun karakteristik özellikleri olarak dikkat çekiyor.

“Desa x Can Yaman by İlker Bilgi” koleksiyonun en çarpıcı özelliklerinden biri olan ve ana tema olarak da kendini gösteren, Can Yaman’ın parmak izi baskısı ise tüm moda severleri özgün stilleriyle bu sezonda iz bırakmaya davet ediyor.

Deri ceketlere yepyeni ve zamansız yorumlar getirenDesa X Can Yaman by İlker Bilgi” kapsül koleksiyonu, seçili Desa mağazalarında ve desa.com.tr’de satışa sunuldu.


Urla'da Bir Restoranla Yeni Bir Sayfa Açanlar

YEME-İÇME | Urla'da Bir Restoranla Yeni Bir Sayfa Açanlar

Yemek Atmosferini Yükselten Çalma Listesi

DAHASI+ | Yemek Atmosferini Yükselten Çalma Listesi

2021 Yazının İçecek Trendleri

YEME-İÇME | 2021 Yazının İçecek Trendleri

#GQKolektifGünlük: Caner Erdeniz - İyi ki Pandemide Baba Olmuşum!

DAHASI+ | #GQKolektifGünlük: Caner Erdeniz - İyi ki Pandemide Baba Olmuşum!

#GQKolektifGünlük | Baba Olmak

DAHASI+ | #GQKolektifGünlük | Baba Olmak

GQ x Damat Tween: Bavul Yapma Sanatı

DAHASI+ | GQ x Damat Tween: Bavul Yapma Sanatı

Daha Fazla Göster