GQ Türkiye, White Kick-Off ile 2024’e Zirvede Başlangıç
DAHASI+

GQ Türkiye, White Kick-Off ile 2024’e Zirvede Başlangıç

GQ Türkiye’nin klasikleşen ve family &friends farkını ortaya koyan etkinlik serisinin 2024’teki ilk durağı Dünyanın sayılı Türkiye’nin en gelişmiş kayak merkezlerinden Kayseri Erciyes oldu. GQ Türkiye ‘White Kick Off’ etkinliği Erciyes’te, Raddison Blu Mount otelinde gerçekleşti. Ünlü isimleri buluşturan etkinlik, üç gün süren bir kış kaçamağına sahne oldu.

GQ Türkiye’nin dört gözle beklenen yılın ilk etkinliği ‘White Kick-Off’, 15-17 Ocak tarihlerinde Raddison Blu Mont Erciyes’te gerçekleşti. GQ Türkiye ev sahipliğinde, Damat Tween, Toyota Türkiye ve Aveeno’nun sponsorluğunda gerçekleşen etkinliğe İlhan Şen, Şifanur Gül, Yağmur Tanrısevsin, Gizem Karaca, Burak Çelik, Thor Seavarson, Enes Koçak, Eylül Tumbar ve Deren Talu gibi ünlü isimler katıldı.

GQ Türkiye’nin dinamik ve sıcak yaklaşımını ortaya koyan ‘White Kick-Off’ konseptli etkinlik, her sene olduğu gibi bu sene de spor, sanat, gastronomi ve müzik ile keyifli anlar yaşattı.

Konuklar özel test sürüşleriyle yollardaki konsept model olarak SUV tasarım kalıbını farklı bir boyuta taşıyan yeni Toyota C-HR Hybrid otomobilini inceleme fırsatı yakalarken, Damat Tween’in zamanın ruhunu yakalayan tasarımları ile de modayı zirveye çıkardı.

Kar pistlerinin tadını kar motorları ile çıkaran konuklar, zirvede ‘White Picnic’ ile etkinliğe başlarken kış soğuğuna dayanıklı Igloo’larda ‘White Happy Hour’ ile sıcacık bir mola verdiler. Raddison Blu Mount Erciyes’in usta şefleri sayesinde gastronomik bir şölene dönüşen etkinliğinin ilk akşam yemeğinde L’entrecote de Paris ile unutulmaz bir lezzet yolculuğuna çıkıldı. İkinci gün ise Sushi workshop ile başlayıp yöresel tatların dünya lezzetleri ile birleştirildiği ‘Pizza Night’ gecesi ile devam etti. Gastronominin konuşulduğu, farklı müzik tarzları ile gecelerin renklendiği, kar pistlerinin keşfedildiği GQ Türkiye buluşması ile Kayseri Erciyes’te kış turizm sezonu açıldı.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

GQ Türkiye (@gqturkiye)'in paylaştığı bir gönderi

Üç gün süren etkinlik boyunca keyifli anlar paylaşan konuklar, kışın ruhunu GQ Türkiye tarzı ile yakalayarak spor, müzik, gastronomi, sanat ve moda ekseninde bir deneyim yaşadı. GQ okurları etkinliğin her anını sosyal medyadan, #whitekick-off hashtag’i ile paylaşılan story ve post’lardan takip etti.

İZLE
Spot Işıkları Kuliste: Chris Appleton
İLGİLİ İÇERİKLER gq white kick off
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası