Yaz Sezonunu Unutulmaz Kılacak Deneyim: Voyage Torba
DAHASI+

Yaz Sezonunu Unutulmaz Kılacak Deneyim: Voyage Torba

Bodrum'un eşsiz güzellikleri altında, yaz sezonunun en keyifli tatil deneyimini Voyage Torba ile yaşamaya hazır mısınız?

Voyage Torba yenilenen konsepti, 300 metre uzunluğundaki kum plajı, konsept barları ve çok daha fazlası ile bu yaz sezonuna damga vuracak. Bodrum'un en dikkat çeken konumlarından birinde yer alan Voyage Torba, sıradan bir deneyimden çok daha fazlasını size sunuyor. 

Unutulmaz Tatil Deneyimi

Bu yıl yenilenen konsepti ile göz doldurmayı yine başaran Voyage Torba, size unutulmaz bir tatil deneyimden fazlasını yaşatacak. Modern tasarımlı odalarının yanı sıra, Executive Garden Aile, Executive Dubleks, Olive Garden, Olive Garden Aile, Olive Standart, Olive Standart Aile odaları tesise yeni eklenen oda tipleri arasında yer alıyor. Bunların dışında yeni havuzlar, aquaparka, SPA merkezi ve daha pek çok yeniliğe tanık olacağınız tesiste, değişim rüzgarları şimdiden hissedilmeye başlandı. 

 

Voyage Torba

Fotoğraf: Voyage Torba

Sakinliğin Tadı

Arttırılan oda sayılarının aksine daha sakin ve izole bir tatil yine Voyage Torba'da sizleri bekleyecek. Yenilenen tasarımlarla Private bölümü tamamen değiştirilerek toplam 26 odadan oluşan tek katlı ve bu oda kategorisindeki misafirlere özel ortak havuzlu Private Lagoon odalara dönüştürüldü. 

Gastronomik Yolculuklar

Fark yaratan mutfağıyla her zaman iddialı olan Voyage Torba, 1 Private Restoran, 24 saat a la carte olarak ücretsiz hizmet veren Cuisine 24, 7 a la carte restoran, 2 snack restoran, 13 bar, 1 pastane ve 1 çocuk restoranı ile hizmet veriyor. Dünya mutfağının en lezzetli yolculuklarına Voyage Torba ile tanık olacaksınız. 

 

Voyage Torba

Fotoğraf: Voyage Torba

Ruhunuzu Yenileyin 

Voyage Torba tesisindeki en önemli yeniliklerden biri de SPA hizmeti olacak. Özel masaj teknikleri, ruhunuzu yenileyen eşsiz bakımlar ve özenli bir hizmetle ağırlanacağınız Voyage Torba SPA alanında vücudunuzu şımartmayı unutmayın. 

 

İZLE
Men of the Year 2021 Yılın Yükselen Yıldızı: Onur Seyit Yaran (Backstage)
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası