Güncel

Bruno Mars Tarihe Geçen Diskografisinde Hep Çok Flaş!

Just the Way You Are, Uptown Funk ya da Grenade'den illa ki birini dinlediniz, ya da duydunuz! Bruno Mars o kadar çok çalındı ki, beş şarkısı ''Diamond Certificate'' alan ilk sanatçı oldu. Bu sürede de kıyafetleri hep çok ''funk'' ve iddialıydı.

En popüler şarkılar, tıklanma rekorları, Grammy ödülleri derken farkıl artistlere spot çevirmiş olabiliyoruz. Bruno Mars, istikrarlı kariyerinde bu kategorilerin hepsinde yer edindi. The Weeknd'in, yüksek dinlenme sayılarına karşı Grammy'lerde tanınmaması üstüne boykotu geçen ödül sezonunun en tartışılan meselelerindendi.

YouTube izlenmelerinin satışa  ne kadar döndüğü pek çok artist için sorgulanan konulardan biri. Kimseyi birbiriyle kıyasladığımdan değil (Weeknd'in tüm albümlerini art arda dinleyebilirim) lakin, RIAA'in açıkladığı rekor - yani ''Diamond'' statüsündeki beş tekliye sahip ilk sanatçı olma unvanı - bir artist için farklı platformlarda fark edilmenin mümkün olabileceğini de gösterdi. Bu sertifika şimdiye dek 60 şarkıya verilmiş. 

''Funk'' hallerini sahne kostümlerinde %100 uygulayan ve dönem ruhunu yüksek seviyede yaşatmayı seven Bruno Mars her daim kılıklarıyla da iddialı. ''Daha yeni başladık.'' diye kutladığı rekorunda birbirinden flaş kılıklarla sahnelerde süzüleceği aşikar. Yakın geçmişten beş görüntüsüne bir bakış, imajının istikrarını sergilemeye yeter. 

 

İZLE
Fendi'nin Yeni Erkek Gözlük Koleksiyonu
İLGİLİ İÇERİKLER bruno mars Versace menswear
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası