Bruno Mars Tarihe Geçen Diskografisinde Hep Çok Flaş!

Just the Way You Are, Uptown Funk ya da Grenade'den illa ki birini dinlediniz, ya da duydunuz! Bruno Mars o kadar çok çalındı ki, beş şarkısı ''Diamond Certificate'' alan ilk sanatçı oldu. Bu sürede de kıyafetleri hep çok ''funk'' ve iddialıydı.

26 Mayıs 2021

En popüler şarkılar, tıklanma rekorları, Grammy ödülleri derken farkıl artistlere spot çevirmiş olabiliyoruz. Bruno Mars, istikrarlı kariyerinde bu kategorilerin hepsinde yer edindi. The Weeknd'in, yüksek dinlenme sayılarına karşı Grammy'lerde tanınmaması üstüne boykotu geçen ödül sezonunun en tartışılan meselelerindendi.

YouTube izlenmelerinin satışa  ne kadar döndüğü pek çok artist için sorgulanan konulardan biri. Kimseyi birbiriyle kıyasladığımdan değil (Weeknd'in tüm albümlerini art arda dinleyebilirim) lakin, RIAA'in açıkladığı rekor - yani ''Diamond'' statüsündeki beş tekliye sahip ilk sanatçı olma unvanı - bir artist için farklı platformlarda fark edilmenin mümkün olabileceğini de gösterdi. Bu sertifika şimdiye dek 60 şarkıya verilmiş. 

''Funk'' hallerini sahne kostümlerinde %100 uygulayan ve dönem ruhunu yüksek seviyede yaşatmayı seven Bruno Mars her daim kılıklarıyla da iddialı. ''Daha yeni başladık.'' diye kutladığı rekorunda birbirinden flaş kılıklarla sahnelerde süzüleceği aşikar. Yakın geçmişten beş görüntüsüne bir bakış, imajının istikrarını sergilemeye yeter. 

 


Sahtesi En Çok Aranan Marka: Rolex

GÜNCEL | Sahtesi En Çok Aranan Marka: Rolex

Barışı Bitcoin mi Sağlayacak? Jack Dorsey Öyle Düşünüyor

GÜNCEL | Barışı Bitcoin mi Sağlayacak? Jack Dorsey Öyle Düşünüyor

Jeff Bezos: Gerçek Bir Uzay Kovboyu

GÜNCEL | Jeff Bezos: Gerçek Bir Uzay Kovboyu

74.Cannes Film Festivali'nden Akılda Kalanlar

GÜNCEL | 74.Cannes Film Festivali'nden Akılda Kalanlar

Naomi Osaka:“Ya şampiyon olacaktım, ya da parasız.”

GÜNCEL | Naomi Osaka:“Ya şampiyon olacaktım, ya da parasız.”

Jason Sudeikis Rahat Stiliyle Bu Kez Mesaj Veriyor

GÜNCEL | Jason Sudeikis Rahat Stiliyle Bu Kez Mesaj Veriyor

Daha Fazla Göster