Cristiano Ronaldo'nun 2 Milyon Euro'luk Bugatti Veyron'u Mahvoldu
Güncel

Cristiano Ronaldo'nun 2 Milyon Euro'luk Bugatti Veyron'u Mahvoldu

Futbol yıldızı Cristiano Ronaldo'nun çok sevdiği Bugatti'si hurdaya döndü. Koruması pahalı lüks arabayı duvara vurdu.

Cristiano Ronaldo Mallorca'da tatilde. Kendini gerçekten evinde hissetmek için, en sevdiği iki arabasını oradaki mülküne transfer etti. Ancak futbolcunun 20 Haziran 2022'de Balear Adası'nda yaptığı gezilerden biri sırasında, korumalarından birinin neden olduğu söylenen bir kaza meydana geldi. Cristiano Ronaldo'nun yaralanmadığı ve o sırada konvoydaki başka bir arabada olduğu bildirildi.

Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse duvara çarptı

Cristiano Ronaldo'nun 2016 yılında Avrupa Şampiyonası'nı kazanması şerefine kendisine hediye ettiği Veyron Grand Sport Vitesse, 1.000 beygir gücü ve 420 km/s azami hızı ile resmi olarak dünyanın en hızlı üretim roadster'ı. Mallorca'nın dar köy yollarında bu güç merkeziyle başınızın derde girmesi şaşırtıcı değil. Cristiano Ronaldo'nun koruması, spor arabayı duvara çarptığında bunu bizzat maalesef bizzat deneyimledi. Kazadan hemen sonra çekilen fotoğraflar, yıkılan duvarın yanı sıra hurdaya dönen arabayı da gösteriyor.

Daily Mail'in haberine göre, kazanın ardından araçtan ismi açıklanmayan bir korumanın indiği ve Portekizli futbolcuyla birlikte başka bir araçla yolculuğuna devam ettiği, konvoydaki diğer çalışanların ise polisi beklediği iddia edildi. İspanyol "Cronica Balear" gazetesine göre, Veyron kısa bir süre sonra mavi bir brandayla kaplı bir çekici tarafından götürüldü. 

Lüks yatıyla Mallorca açıklarında demirliyor

Yaklaşık 2 milyon Euro'ya mal olan otomobilde meydana gelen hasarın aslında ne kadar ağır olduğu henüz bilinmezken, futbolcudan kazayla ilgili bir yorum da bekleniyor. Bununla birlikte, atlet Mercedes'in hiper otomobili ve lüks SUV'sine ek olarak lüks yatı "CG Mare"yi Mallorca kıyılarından getirdiği için bu olaydan çok etkilenmemiş olabilir. 

GQ-magazine.de

İZLE
Cristiano Ronaldo kamera arkası
İLGİLİ İÇERİKLER Ronaldo bugatti
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası