Fashion Week Istanbul Bu Sezon Hem Dijital Hem Fiziksel
Güncel

Fashion Week Istanbul Bu Sezon Hem Dijital Hem Fiziksel

Dijital gerçekleşen üç sezonun ardından Fashion Week Istanbul 15-18 Mart arasında hibrit yapıyla geri dönüyor. Hibrit yapının iki ana mekanı fashionweek.istanbul web sitesi ve Soho House Istanbul.

Y+Yakup Bicer

FWI, yeni sezonunda 20’den fazla tasarımcı ve tasarımcı markayı ağırlıyor. Soho House Istanbul’da moda filmi gösterimleri ve etkinliklerle koleksiyonlar sektörle buluşacak, bütün koleksiyonların moda filmleri moda haftasının resmi sitesi fashionweek.istanbul adresinden ve dijital platformlardan takip edilebilecek. 15-18 Mart arasındaki moda maratonunun detaylarına geçiyoruz. 

Her zaman olduğu gibi  8 New Gen by İMA ve KARMA by İMA genç tasarımcısı dahil toplamda 18 tasarımcı ve marka bulunuyor. Sezonlar ve satışlar takip edilmesi zor takvimler haline dönüşse de Sonbahar/Kış 2022-23 koleksiyonlarının sunulacağını söyleyebiliriz. 

Moda filmi gösterimleri Soho House’da gerçekleşecek tasarımcılar: BASHAQUES, CEREN OCAK, DICE KAYEK, EMRE ERDEMOĞLU, MERT ERKAN, MURAT AYTULUM, NİYAZİ ERDOĞAN, ÖZLEM ERKAN, RED BEARD BY TANJU BABACAN, SELEN AKYUZ, SEZGI TUZEL, TUĞBA ATASOY. 

GOKHANYAVAS, KARMA by IMA ve NEW GEN by IMA ise aynı mekanda fiziksel olarak defile gerçekleştirecek. 

FWI fiziksel olarak tek mekanda sınırlı kalmıyor T.A.G.G, ve SUDI ETUZ koleksiyonlarını farklı mekanlarda sergi formatıyla tanıtacak. NIHAN PEKER de farklı bir mekanda defile düzenliyor. 

DB BERDAN ve Y+ YAKUP BICER koleksiyonlarını yalnızca dijital mecralarda moda filmi olarak sunuyor.

Tüm detaylar fashionweek.istanbul adresinde. 

FWI Sonbahar/Kış 2022-23'ten seçili koleksiyonları takipteyiz. 

 

İZLE
GQ Türkiye & Niyazi Erdoğan MBFWI özel yemeği
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası