Gran Tourismo 7 Kontrolü Yeni Bir İş Birliği İçin Dior'da
Güncel

Gran Tourismo 7 Kontrolü Yeni Bir İş Birliği İçin Dior'da

Dior erkek giyim kreatif yönetmeni Kim Jones, yeni video oyunu için bir dizi özelleştirmeye imzasını attı.

Metaverse yolları, moda endüstrisiyle kesişmeye devam ediyor. Dior modaevi, yedinci versiyonu ile oyun dünyasının en uzun soluklu serilerinden biri olan Gran Turismo 7'a ile iş birliği içinde olduğunu açıkladı.

Dior'da erkek giyimin kreatif yönetmenliğini sürdüren Kim Jones'a, LVMH çatısı altındaki lüks evin bu ilk sanal moda projesine imzasını atması için ağır bir görev verildi. Duyuru, 30 Temmuz Cumartesi, Avusturya Salzburg'daki Gran Turismo 7 World Series Showdown'da yapıldı.

İngiliz tasarımcı, De Tomaso Mangusta eski model bir arabayı kişiselleştirmenin yanı sıra "skins" [bir karakterin görünümünü tanımlayan sanal giysiler ve aksesuarlar] yarattı. Bu 3.0 işbirliğinin öne çıkanları arasında sarı ve gri bir tulum,ona uyumlu eldivenler, yeniden yorumlanmış Diorizon ayakkabılar ve mavi ve gri bir kask yer alıyor. Dior oblique motifi veya CD Diamond baş harfleri gibi evin sembolik amblemleri de bu dijital kıyafetleri detaylandırıyor.

Video oyunu hayranları ve diğer moda tutkunları, 25 Ağustos'tan itibaren Playstation 4 ve Playstation 5'te bu prestijli işbirliğini keşfedebilecekler.

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası