Jiu-Jitsu Şampiyonu Tom Hardy
Güncel

Jiu-Jitsu Şampiyonu Tom Hardy

Hardy, Venom'a kısa bir ara verdi. Bu arada İngiltere'de düzenlenen 2022 Brezilya Jiu-Jitsu Açık'ta altın madalya kazandı.

Warrior-2011

Tom Hardy'nin hâlâ bir Akademi Ödülü yok, ancak 2022 Brezilya Jiu-Jitsu Açık Şampiyonası'ndan bir altın madalyası var. Inception, Mad Max: Fury Road ve Venom serisindeki rolleriyle tanınan 45 yaşındaki oyuncu, 17 Eylül'de UMAC Milton Keynes Brezilya Jiu-Jitsu Open'da büyük ödülü kazandı. 

Hardy, 41 yaş ve üstü erkekler kategorisinde "üst düzey mavi kuşak" kategorisinde yarıştı. Yerel gazete Milton Keynes Citizen'e göre Hardy, afallamış bir rakibe "Benim kim olduğumu unut ve normalde yapacağın şeyi yap" dedi.

Ağustos ayında Hardy, birlikte çalıştığı REORG hayır kurumu için Wolverhampton'da düzenlenen bir başka Jiu-Jitsu etkinliğini kazanmıştı ve burada Danny Appleton adlı 40 yaşındaki bir dövüşçüyü yenmişti. Appleton The Northern Echo'ya şunları söyledi: “O gerçekten üst düzey bir adam - beni şaşırtan çok güçlü ve çok iyi bir dövüşçü. Ve muhtemelen karşılaştığım en zorlu rakip - kesinlikle Bane karakterini gerçekte yaşadı."

Hardy'nin zaferleri şaşırtıcı görünebilir, ancak çok tanınan herhangi bir oyuncu yetenekli bir Jiu-Jitsu dövüşçüsü olacaksa, bu zaten Hardy olur. Öncelikle, iri bir adam. İkincisi, kelimenin tam anlamıyla İngiltere'nin en kötü şöhretli hapishane mahkumu Charles Bronson'u canlandırdı. Üçüncüsü, MMA draması Warrior, Christopher Nolan'ın The Dark Knight Rises'ı ve yeraltı boks filmi Sucker Punch dahil olmak üzere bir dizi aksiyon rolü üstlendi. Hardy ayrıca farklı roller öncesi geçirdiği radikal fiziksel dönüşümlerle tanınır ve Jiu-Jitsu, Venom için forma girdiği eğitim rutininin önemli bir parçasıydı. İngiliz rapçi Tinie Tempah'ın açıklamasına göre, o ve Hardy, COVID-19 karantinasından önce haftada birkaç kez birlikte antrenman yapan bir dövüşçü grubundaydılar. 

Hardy şu aralar uyuşturucu ticaretini konu alan Havoc, 60'ların motosiklet çetesi filmi The Bikeriders ve tabii ki Venom 3 dahil olmak üzere birçok proje üstünde çalışıyor.

GQ

İLGİLİ İÇERİKLER tom hardy Jiu-Jitsu
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası