Mads Mikkelsen Zegna Defilesini (ve Milano Moda Haftasını) Şık Bir Şekilde Kapattı
Moda Haftaları

Mads Mikkelsen Zegna Defilesini (ve Milano Moda Haftasını) Şık Bir Şekilde Kapattı

Alessandro Sartori'nin kreasyonlarının büyük bir hayranı olan Danimarkalı aktör, İtalyan tasarımcının defilesinin kapanışında dikkat çekici bir görünümle podyumdaydı.

Ünlüleri bir defilenin ön sırasında otururken görmek olağan bir durumdur. Ancak onları büyük bir markanın podyumunda görmek, özellikle de adı Mads Mikkelsen ise, biraz daha az rastlanan bir durumdur. Milano Moda Haftası'nın son gününde Danimarkalı aktör, İtalyan moda evi Zegna'nın defilesinde bir sürpriz yaptı, defile İtalyan İlkbahar/Yaz 2025 moda haftasının son gösterisiydi.

Bu vesileyle, marka, hasat edilmeye hazır bir keten tarlasının yeniden yaratıldığı geniş bir endüstriyel alanda, yaz sıcağını çağrıştıran güneşli bir renk tonunda bir set-up kurdu. Zegna'nın sanat yönetmeni Alessandro Sartori, 60'lı yılların İtalyan zarafetine saygı duruşu niteliğinde sessiz ve lüks bir gardırop sunmanın yanı sıra, her yaştan profesyonel olmayan bir dizi modele de çağrıda bulundu. Bunların arasında Hannibal, Sarhoş ve Fantastik Canavarlar filmlerindeki rolleriyle tanınan 58 yaşındaki aktör Mads Mikkelsen de vardı.

Mads Mikkelsen Zegna Defilesini (ve Milano Moda Haftasını) Şık Bir Şekilde Kapattı

2023 yılında Zegna, Mads Mikkelsen'i markayı temsil etmesi için yeni küresel elçisi olarak seçti. Bir yıl sonra Danimarkalı oyuncu İtalyan markanın 2024 ilkbahar-yaz kampanyasında yer aldı. Şimdi de podyuma çıkan yıldız, dökümlü bir pantolon, bir çift mokasen ayakkabı ve deri bir iş ceketinden oluşan kahverengi bir görünüm giydi. Tüm bunlara iki seyahat çantası eşlik etti. Zegna defilesi ve İtalyan moda haftasının bu sezonu için uygun bir son oldu.

BU İÇERİK İLK OLARAK GQ FRANCE WEB SİTESİNDE YAYINLANMIŞTIR.

İZLE
Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards Gala Gecesine Hazırlanıyor
İLGİLİ İÇERİKLER
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası