#ThePoloMove’a Hazır Mısın?

Tek parçayla sonsuz kombin... Hafta sonları şortlarla, akşamları denim’lerle, ofiste chino’larla kombinle ve bir anda cool bir centilmene dönüş. Triko polo tişört her ortamın vazgeçilmezi, yeter ki nasıl kullanacağı iyi bil!

23 Temmuz 2020

#ThePoloMove’a Hazır Mısın?

Giyim kuşamda çoğumuzun hedefi aynı: en az parça ile maksimum şıklığı ve look’u yakalamak, özellikle de tatil dönemlerinde bavul hazırlıyorsak... Ve içinde bulunduğumuz günler bize “Çok oturdun, şimdi hareket zamanı” diyor. Hareket ederken kendine iyi bir yol arkadaşı edinmeyi kim istemez?

Hareketin ifade hatta iletişim biçimi olduğundan yola çıkan Hemington, #ThePoloMove koleksiyonuyla rahatlığa odaklanıyor. Hareketin sağladığı özgürlük hissine ve dinamizme oynayan bu triko polo tişört koleksiyonu yaz aylarına uygun şekilde teninize nefes aldırıyor, ferahlık hissi veriyor. En önemlisi de bunu yaparken elegan görüntüsünden asla ödün vermiyor. Yüzde 100 doğal ipliklerle işlenen triko pololar Mısır’ın bereketli ve kadim topraklarında yetişen dünyanın en kıymetli hammaddelerinden Giza pamuğu ve saf Ege pamuğu gibi lüks materyallere sahip. Keten, merserize, pamuk dokuları ve soğuk tuşeleri de cilde sonsuz nefes aldırmak üzere tasarlanmış. 

Moda tahtındaki yerini bu koleksiyonla iyice sağlamlaştıran triko polo tişörtler renk ve desen alternatiflerinde hayli cesur. Koleksiyonda, sarı, pembe, kiremit, turuncu, mavi ve yeşil tonların yanı sıra Hemington’a özel baklava ve örgü desenleriyle, çizgiler göze çarpıyor.

İncelemek isteyenleri ve mağazaya gitmeden sipariş vermeyi sevenleri şöyle alalım; www.hemington.com.tr

 

 


2021 Model Moda İş Birlikleri

MODA | 2021 Model Moda İş Birlikleri

Büyük Markalar, Gardırop Demirbaşlarına Oynuyor

MODA | Büyük Markalar, Gardırop Demirbaşlarına Oynuyor

Hareket Özgürlüğünün Her Anlamda Ön Planda Olduğu Bir Kış Koleksiyonu

MODA | Hareket Özgürlüğünün Her Anlamda Ön Planda Olduğu Bir Kış Koleksiyonu

Takım Giymenin Yeni Hali

MODA | Takım Giymenin Yeni Hali

En Flaş Kırmızı Halı Kılıkları: Timothée Chalamet

MODA | En Flaş Kırmızı Halı Kılıkları: Timothée Chalamet

Yüksek Modadan Sokağa 'Kurtarıcı' Jean'ler

MODA | Yüksek Modadan Sokağa 'Kurtarıcı' Jean'ler

Daha Fazla Göster