#ThePoloMove’a Hazır Mısın?

Tek parçayla sonsuz kombin... Hafta sonları şortlarla, akşamları denim’lerle, ofiste chino’larla kombinle ve bir anda cool bir centilmene dönüş. Triko polo tişört her ortamın vazgeçilmezi, yeter ki nasıl kullanacağı iyi bil!

23 Temmuz 2020

#ThePoloMove’a Hazır Mısın?

Giyim kuşamda çoğumuzun hedefi aynı: en az parça ile maksimum şıklığı ve look’u yakalamak, özellikle de tatil dönemlerinde bavul hazırlıyorsak... Ve içinde bulunduğumuz günler bize “Çok oturdun, şimdi hareket zamanı” diyor. Hareket ederken kendine iyi bir yol arkadaşı edinmeyi kim istemez?

Hareketin ifade hatta iletişim biçimi olduğundan yola çıkan Hemington, #ThePoloMove koleksiyonuyla rahatlığa odaklanıyor. Hareketin sağladığı özgürlük hissine ve dinamizme oynayan bu triko polo tişört koleksiyonu yaz aylarına uygun şekilde teninize nefes aldırıyor, ferahlık hissi veriyor. En önemlisi de bunu yaparken elegan görüntüsünden asla ödün vermiyor. Yüzde 100 doğal ipliklerle işlenen triko pololar Mısır’ın bereketli ve kadim topraklarında yetişen dünyanın en kıymetli hammaddelerinden Giza pamuğu ve saf Ege pamuğu gibi lüks materyallere sahip. Keten, merserize, pamuk dokuları ve soğuk tuşeleri de cilde sonsuz nefes aldırmak üzere tasarlanmış. 

Moda tahtındaki yerini bu koleksiyonla iyice sağlamlaştıran triko polo tişörtler renk ve desen alternatiflerinde hayli cesur. Koleksiyonda, sarı, pembe, kiremit, turuncu, mavi ve yeşil tonların yanı sıra Hemington’a özel baklava ve örgü desenleriyle, çizgiler göze çarpıyor.

İncelemek isteyenleri ve mağazaya gitmeden sipariş vermeyi sevenleri şöyle alalım; www.hemington.com.tr

 

 


Bir Koleksiyon Partneri Olarak Los Angeles

MODA | Bir Koleksiyon Partneri Olarak Los Angeles

Sıcak Yaz İçin Rahat Şıklık

MODA | Sıcak Yaz İçin Rahat Şıklık

Raf Simons’dan Yeni Adımlar

MODA | Raf Simons’dan Yeni Adımlar

LV’nin Gelecek Sene En Çok Satacak Ürününü Açıklıyorum

MODA | LV’nin Gelecek Sene En Çok Satacak Ürününü Açıklıyorum

Bir Başka Logo Çılgınlığı

MODA | Bir Başka Logo Çılgınlığı

TikTok, Hedi Slimane Sayesinde Yüksek Moda Sahnesinde

MODA | TikTok, Hedi Slimane Sayesinde Yüksek Moda Sahnesinde

Daha Fazla Göster