Aradığınız O Palto Eddie Redmayne'in Üzerinde
Moda

Aradığınız O Palto Eddie Redmayne'in Üzerinde

İster takım elbisenizin üzerine giyin, ister balıkçı yaka kazağınızın. Eddie Redmayne'in üzerindeki Alexander McQueen palto her parçanın, her stilin dostu!

Sizin de bazen gardırobunuzda anahtar bir parçanın olmasını dilediğiniz anlar oluyor mu? Her giydiğinize eşlik edebilen, her stili taşıyabilen. Hem iyi gün dostu, hem de kötü gün dostu olabilecek sezonlar ötesi bir eşlikçi gibi... 

Gardırobunuzda böyle bir dosta ihtiyacınız var ise daha fazla aramayın. Oscar ödüllü İngiliz aktör Eddie Redmayne'in üzerindeki Alexander McQueen palto her parçanın, her stilin dostu!

İster takım elbisenizin üzerine giyin, ister balıkçı yaka kazağınızın... Camel rengi nedeniyle her tona ayak uydurabilen bu palto sizi asla yarı yolda bırakmayacak.

Eddie Redmayne Nasıl Kombinlemiş?

18-11/09/eddieredmayne298891224051565_6575637208733305527_n-1541776390.jpg

Fotoğraf: Instagram/@alexandermcqueen

İtalyanlar kadar olmasa da İngiliz erkeğinin de klasik ve geleneksel bir stil duruşunun olduğunu söyleyebiliriz. Mevzubahis takım elbise olunca Timothée Chalamet kadar yenilikçi olmadıkları aşikar, fakat kendilerine özgü ve köklü bir moda anlayışları var. Klasik bir Alexander McQueen takım elbise tercih eden Eddie Redmayne, bir İngiliz olarak bu anlayışa fazlasıyla hakim. Redymayne'in stilini güncel ve hareketli kılan tek ayrıntı camel rengi paltosu. Bir an için Redmayne'i paltosuz hayal edin... Aynı etkiyi alamıyorsunuz değil mi? İşte sırf bu yüzden 'o' paltoya sahip olmanız önemli!

İZLE
Alexander McQueen ile İlkbahar/Yaz 2018
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası