Popüler

David Beckham Elton John'dan İlham Alırsa

Desenli gömleği ve ışıltılı gözlüğüyle David Beckham'ın Elton John personasını keşfedin

david-beckham-style-celebrity-fashion

Fotoğraf: Getty Images Turkey

David Beckham tarzıyla öne çıkan ve ilham veren ünlülerden. Ancak yıllar geçse de ünlü futbolcuyu kendi stilinin dışında, farklı ve cesur moda hamlelerini denerken görmedik. Klasik parçaları nasıl kullanmanız geektiği konusunda tam bir rehber olan ve kendi güvenli bölgesinin içinde moda kurallarıyla oynayan David'e son günlerde yaptığı tatil ilham vermiş olacak ki onu ilk kez farklı bir kombinle görüyoruz.

david-beckham-style-celebrity-fashion

Fotoğraf: @victoriabeckham

Eşi Victoria Beckham eşliğinde Elton John & David Furnish'le mini bir yat keyfi yapan David Beckham, John'la olan 24 yılllık dostluğunu kutluyor. Dile kolay, 24 yılın sonunda David'in Elton'dan stil ipuçları almasıysa bizi hiç şaşırtmadı.

david-beckham-style-celebrity-fashion

Fotoğraf: @victoriabeckham

Elton John'un ekstravagan giyimi ve meşhur gözlüklerinden ilham alan David Beckham, Victoria Beckham'ın instagramında eğlenceli bir pozla karşımıza çıkıyor. E tabi, söz konusu David Beckham olunca ikonik isim bu görümün altından da başarıyla kalkıyor. Arkadaşından aldığı ilhamla Beckham oyun alanını biraz genişletecek mi bilemeyiz ama David Beckham'dan alacağınız cesaretle siz moda kurallarınızı yeniden yazabilirsiniz.

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası