David Beckham Milyarderin Takım Elbisesinden Almaya Devam Ediyor Getty Images
Stil

David Beckham Milyarderin Takım Elbisesinden Almaya Devam Ediyor

Hiper lüks terziliğin tanrısı yine aynı markayla iş başında ve çok iyi görünüyor. David Beckham'ım farklı renkleriyle fotoğraflandığı takım elbisesinin detaylarını inceliyoruz.

Bazen bir tişört alırsınız ve o kadar çok beğenirsiniz ki, paraya kıyıp aynısından, sadece farklı renkte bir tane almaya karar verirsiniz. David Beckham da öyle. Ancak Boss ile iş birliği yeni duyurulan isim için tişörtler yerine Loro Piana takım elbiseler söz konusu.

Birleşik Krallığın stil kıymetlisi önceki gün Good Morning America'ya giderken Times Square stüdyolarına bir takım elbise - daha spesifik olarak Milano by Loro Piana - giyerken görüldü. 'Liquorice Stick' olarak adlandırılan bir renk tonunda mevcut olan ceket, yüzde 100 işlenmemiş yünden (görünüşe göre en iyi yünlerden biri) üretildi ve süper sivri yakaları ve kaplumbağa kabuğu benzeri düğmeleri olan kruvaze bir tasarıma sahipti. Yüksek özellikli kumaşlar ve üst düzey bir araya getirme sayesinde uzun zamandır milyarderlerin tercih ettiği marka olarak görülen lüks İtalyan markasından bekleyeceğiniz türden üst düzey bir terzilik göze çarpıyordu.

David Beckham Milyarderin Takım Elbisesinden Almaya Devam EdiyorGetty Images

Beckham daha sonra beyaz bir tişört  ve yine Loro Piana'nın Tennis Walk spor ayakkabılarını giydi. Bu hem biraz gündelik hem de biraz resmi bir görünüm ve bu yüzden formül çalışıyor. Eğer biraz deja vu yaşıyorsanız, bunun nedeni muhtemelen birkaç gün önce Jimmy Kimmel Live'a gelirken çok benzer bir kıyafet giymiş olması! Ancak klasik krem ve beyazı tercih etmek yerine, hemen hemen bu kıyafetin kopyası olan laciverti giymişti.

Eğer bir şeyi seviyorsanız, gitmesine izin vermeyin. Ve David Beckham belli ki Loro Piana'yı gerçekten seviyor. Polo tişörtlerini seviyor. Büyük kışlık paltolarını seviyor. Spor ayakkabılarını seviyor. Artık kendine iki Milano takım elbise aldığına göre, onu bir dahaki sefere diğer tüm renklerle gördüğünüzde çok şaşırmayın.

Bu içerik ilk olarak British GQ web sitesinde yayınlanmıştır. 

İLGİLİ İÇERİKLER David Beckham
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası