Romeo Beckham Neden Yeni Stil İkonu Olmaya Aday?

Beckham’ların modern zamanlarda bir stil hanedanlığı kurduğunu söyleyebilir miyiz? Romeo Beckham’ın ayak seslerini daha da kuvvetli duyduğumuz 2021 itibarıyla evet.

01 Temmuz 2021

romeo beckham

David Beckham’ın uluslararası futbol ikonluğunda stilinin payı büyük. Dünyanın çeşitli yerlerinde replikaları türese de, kimse David Beckham gibi olamadı. O saç modellerinin de hepsini taşıyabilecek aura kolay yakalanmıyor. 

Yıllar geçtikçe hem Victoria hem de David Beckham’ın stilleri evrildi ve aileye duyulan stil hayranlığı da çocukların büyümesiyle katmerlendi. Brooklyn’in yüksek İngiliz esintili tarzı belki çok da alışılmadık değildi. Fotoğrafçılıkla ilgilendiğini de düşününce kameranın diğer tarafında olmayı tercih ettiğini söylemek mümkün. 

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by L'Uomo Vogue (@luomovogue)

 

Modayla ilgili birkaç IG hesabı takip ediyorsanız (ki bu sayfalarda olduğunuzu düşünürsek ediyorsunuz) ailenin ortanca oğlu Romeo, muhtemelen akışınızda daha çok karşınıza çıkıyor. Mert Alaş’ın çektiği L’Uomo Vogue fotoğrafları, arından Saint Laurent kampanyası derken Romeo tüm gücüyle stil kalelerini fethetmeye geliyor (böyle bir iddiası olduğundan değil, güçlü stil genlerinde var). 

Dönemin sıkça duyulan özgürlükçü moda kavramları Romeo’nun proje fotoğraflarında kendini gösteriyor. Fakat onu daha güçlü bir stil kahramanına dönüştürecek olan, babası gibi kişisel özellikleriyle klasik bir kılığı farklılaştırabilmesi. Sıkça değiştirdiği saç modellerinden sinyalleri alabiliyoruz. 

Romeo Beckham’ın EURO 2020’de giydiği takım elbise benzer fizikteki herkeste aşağı yukarı aynı silüetle sonuçlanabilir. Burada Romeo’yu öne çıkaran kısacık sarı saçları ve sallantılı küpesi. Bir imajı benimsemektense kişisel moda tercihleriyle bir stil ortaya koyuyor. Böylece yeni popülerlerden sadece soyadıyla sıyrılmıyor. Jenerasyonlar değişiyor, stil takibinde Beckham adı sabit kalıyor. Koyu renk bir takım elbise almak hep çok iyi fikir, fakat güçlü bir stil etkisi için biraz daha deneysel arayış gerekiyor.

Saçları kısacık kestirip renkleri değiştiriyor muyuz? İç ses bana hayır diye haykırıyor. Eğer farklı bir cevap alıyorsanız biraz eğlence için denemekte fayda var. 

24 SAATTE DAVID BECKHAM'DAN STİL DERSLERİ

beckham


Versace İlkbahar/Yaz 2022

MODA HAFTALARI | Versace İlkbahar/Yaz 2022

Milano Moda Haftası İlkbahar/Yaz 2022: En İyi Sokak Stilleri

SOKAK MODASI | Milano Moda Haftası İlkbahar/Yaz 2022: En İyi Sokak Stilleri

Kıvanç Tatlıtuğ: Gelecek Nesillere Daha Yaşanılır Bir Dünya Bırakmalıyız

MODA | Kıvanç Tatlıtuğ: Gelecek Nesillere Daha Yaşanılır Bir Dünya Bırakmalıyız

Emporio Armani Milano'daki 40. Yaşını Geleceğe Hazırlanarak Kutluyor

MODA HAFTALARI | Emporio Armani Milano'daki 40. Yaşını Geleceğe Hazırlanarak Kutluyor

Boss Russell Athletic’le Milano’da Sahaya İndi

MODA HAFTALARI | Boss Russell Athletic’le Milano’da Sahaya İndi

Londra Moda Haftası İlkbahar Yaz 2022 En İyi Sokak Stilleri

SOKAK MODASI | Londra Moda Haftası İlkbahar Yaz 2022 En İyi Sokak Stilleri

Daha Fazla Göster