Stil

Koyu Renk Ve İyi Kesim Bir Takım Elbiseye Neden Yatırım Yapmalısınız? Sebep 87

Daha önce sitede 86 sebep sıraladığımızdan değil ama lafı çok geçtiğinden dolayı, koyu renk iyi bir takım elbisenin erkek giyim gardırobunda nasıl en önemli parçalardan biri olduğunu bu kez Euphoria ekibinden Jacob Elordi üstünden açıklıyoruz.

Jacob Elordi MTV 

Daha az tüketmeye yönelirken aldığımız parçaların kullanım alanlarını iyi düşünmek gerek. Daha da önemlisi günü kurtarmak için sık aralıklarla az para harcamak yerine demirbaş parçalara yatırım yapmak uzun vadede her şekilde tasarruf. 

Oyuncu Jacob Elordi'nin takım elbisesinde ilk bakışta göze çarpan bir şey yok, ama çok iyi görünüyor. Neden? Detaylara iniyorum:

Ceketin kalıbı omuzlara oturuşundan belli. Kol boyu tam alınmış. Trendlerden ve sezonlardan bağımsız bir yaka genişliğinde ve de hem spor hem şık kullanılabilecek iki düğmesiyle her türlü göreve hazır. 

Pantolonun kemer bölümünün gizli düğmeli oluşu fark etmeden sağlanan şıklıkta bir detay. Pilili bir smokin gömleği giyince de, iyi dokulu bir t-shirt'ü içine soktuğunuz anda da iyi görünecek cinsten. Bolluğu ve paça boyu iyi bir 'fitting' seansının sonucunun yıldızlı sonucu.  

Bu koyu renk takım cepteyken Elordi'nin stilisti, aktörün havasını bu kez açık yaka incecik bir gömlek ve her zaman taktığı zinciriyle estirmiş. Mokasenler ve ince ribanalı beyaz çoraplarla tavrını ortaya koymuş. Aynını da uygulayabilirsiniz, tamamen kendinizi de yansıtabilirsiniz. Kombinasyonlar o kadar çok ki!

Ayakkabı yerine chelsea botlar ya da minimal sneakerlar... Gömlek yerine incecik balıkçı yaka trikolar, V yaka süveterler ya da baskılı t-shirtler... Hepsinin iyi görünmesi denklemdeki en önemli parçaya bağlı. Çok koyu lacivert olunca da renk seçenekleri artıyor. 

Bunu ilk kez söylemiyoruz ama bir kez daha hatırlatmış olalım: koyu renk, iyi kesim ve iyi kumaştan bir takım elbise erkek giyimi için adeta boş bir kanvas. Tamamen temel parçalardan giderek de, kişisel stilinizi konuşturarak da çok iyi sonuçlar için en güvenli başlangıç noktası. İlk iş görüşmenizde satın almış olsanız bile yıllar içinde değişen tarzınızla, stil arkadaşlığınız güçlenerek devam edecek. 

 

TEMEL PARÇALARA GÜVEN

BASİC

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası