Eleventy 2021-22 Sonbahar-Kış Erkek Koleksiyonunun Amacı: Anlamlı Şıklık

Kişiye özgü tasarlanmış şıklığa tek koleksiyonda ulaşmayı kim istemez? Eleventy Kurucusu ve Kreatif Direktörü Marco Baldassari, "Anlamlı Şıklık" hedefiyle 2021-22 Sonbahar-Kış Erkek Koleksiyonu'nda marka ruhunu hissettiren yeni bir cevap öneriyor.

20 Ekim 2021

Eleventy 2021-22 Sonbahar-Kış Erkek Koleksiyonunun Amacı: Anlamlı Şıklık

Karakterine ve güzellik anlayışına karşı geliştirdiği yeni farkındalıkla “kendi” tarzını arayan modern, enerjik ve sportif bir erkek cümlesi sizde bir çağrışım yapıyorsa Eleventy’nin 2021-22 Sonbahar-Kış Koleksiyonu için geliştirdiği Anlamlı Şıklık konseptinin özüyle birlikte koleksiyonun tüm kodlarını deşifre etmeye başlıyoruz.  

Eleventy GQ

Eleventy Kurucusu ve Kreatif Direktörü Marco Baldassari: “Kişiye özgü tasarlanmış bir şıklık; kendini değiştiren ve yenileyen dünyada yeni bir düşünce ve var olma biçimidir.” diyor. “Kişiye özgü tasarlanmış bir şıklık; kendini değiştiren ve yenileyen dünyada yeni bir düşünce ve var olma biçimidir. Yeni Anlamlı Şıklık kavramımızı biz böyle tanımlıyoruz. Zamana ayak uydurmamızın sembolü olan bu konsept, kendisiyle barışık, stili ve giydikleriyle yaşam kalitesini artırmayı arzulayan ve sahip olduğu doğal şıklığını kurgularken ne estetikten ne de rahatlıktan ödün vermeyen erkeklere hitap ediyor.”

Eleventy 2021-22 Sonbahar-Kış Erkek Koleksiyonu kimliğinin reçetesinde sadelik, dinginlik ve ilham yer alıyor. “Akıllı Çalışma” tarzını eksiksiz bir şekilde hafif materyallerle tasarlanan parçalar tamamlıyor. Çünkü iç mekanlarda giyilmek için seçilen kumaşlar konusunda gerekli araştırmalar yapılmış ve koleksiyon rahatlık ve kalite hedefinde tasarlanmış. 

Ceketler, klasik tarz ceketlere alternatif.  Hem profesyonel hem de rahatlık çünkü süveter formunda Oxford modeli olarak karşımıza çıkıyor. Daha fazla rahatlık sunmayı odağına alan siluetler, yumuşak hacimler barındırıyor.

Eleventy GQ

Pantolon konusunda farklı ihtiyaçlara cevaben pilili pantolonlar, jogger pantolonlar ve skinny jean’ler koleksiyonda yer alıyor. Trikolar kıyafetlerin doku hissini artırırken, “dikişsiz” teknik, yünlerin atığa dönüşmesini önlüyor.

Yün-kaşmir karışımının sunduğu yumuşaklık ve hafiflik duygusu örgü süveterlerde hissediliyor. Fermuarlı bomber ceketler, kullanılan narin kumaşlar ve iç kısmındaki incec örgüyle özenli ve değerli dokuyu sadece dış katmanda sınırlı bırakmıyor. Giydiğinizde hissetmeni için iç kısmında, astarında da taşıyor.

Dikişsiz kaşmir triko kazaklar Eleventy ruhunu taşıyor.

Eleventy GQ

- Dağ havasının soğuğuna karşı koyabilecek materyallerle tasarlanmış, hem sportif bir görünüme hem de sofistike bir gösterişe sahip kapsül koleksiyon, değerli shearling deriler, titiz bir çalışmanın yansıması saç örgüsü modelli yün ve kaşmir süveterler ile içi doldurulmuş ceket ve yelekler, uyumlu aksesuarlarla birlikte rafine bir lüks anlayışını dokularla anlatıyor.

- Doğal renk paleti, yeni krem tonlarından başlayarak, bal, kül grisi ve toprak rengi, tozlu sardunya ve safran sarısından oluşuyor.

Eleventy kişiye özgü tasarlanmış şıklık iddiasıyla 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonunda şıklığınıza anlam katmayı amaçlıyor. 


Eleventy yeni koleksiyonunu Eleventy İstinyePark ve Yalıkavak mağazasında inceleyebilirsiniz.


Kapsül Koleksiyondan Yeni Bir İkon Çanta mı Doğuyor?

MODA | Kapsül Koleksiyondan Yeni Bir İkon Çanta mı Doğuyor?

Birlikte Çevreci Sorumlu ve Stil Dolu Adımlar

MODA | Birlikte Çevreci Sorumlu ve Stil Dolu Adımlar

Daniel Lee’nin Bottega Veneta’daki Muazzam Başarılı Dönemi Neden Sonra Eriyor?

MODA | Daniel Lee’nin Bottega Veneta’daki Muazzam Başarılı Dönemi Neden Sonra Eriyor?

Bir Kış Gecesi Rüyası

MODA | Bir Kış Gecesi Rüyası

CFDA Ödülleri 2021 Kırmızı Halı

MODA | CFDA Ödülleri 2021 Kırmızı Halı

Gucci Love Parade

MODA | Gucci Love Parade

Daha Fazla Göster