Moda

Lüks ve Konforlu: Loro Piana 2021-2022 Sonbahar-Kış Erkek Koleksiyonu

Özenli ve değerli malzemeler modern teknoloji ve İtalyan ustalığıyla birleşiyor. 2021-2022 Sonbahar-Kış sezonu ve gardırobunuzun zamansız ihtiyacı için tüm Loro Piana koleksiyonunda dingin bir rahatlık, incelikli bir karakter ön planda.

Loro Piana GQ

Loro Piana üst düzey tekstil üretiminde 6 kuşaktır sahip olduğu tecrübeyi zamanın ihtiyaçlarıyla birleştiriyor. İtalyan ustalığı ve yüksek kalite materyallerin teknolojiyle buluştuğu 2021-2022 Sonbahar-Kış Erkek Koleksiyonu'nu tüm detaylarıyla inceliyoruz. 

Formlar rahat, detaylar tasarımları tamamlıyor. Anahatar kelime konfor! Koleksiyon, rahat ve sofistike şehir kıyafetlerinden, lüks spor giyime, rahat ev kıyafetlerine geçişi kolaylaştıran tasarımlardan oluşuyor.

Volümlerin ve şekillerin yeniden ön plana çıkmasıyla parçaların hitap ettiği jenerasyon kısıtlaması ortadan kalkıyor. Kabanlar yuvarlak formlara ve düşük omuzlara sahip, montlar rahatlıkla birlikte belden vücudu saran formlarıyla ön planda.

Loro Piana GQ

Kazaklar hem göze hem de dokunma hissine hitap eden geometrik dokularla üretilmiş. Deri detaylar abartısız ve kusursuz bir görünüm hedefini onikiden bvuruyor. Kazayağı desen ve glen ekose alışılmışın dışında büyütülerek ya da küçültülerek kullanılıyor. Loro Piana imzasını taşıyan örme kazaklar birer gardırop demirbaşı. 

Koleksiyon farklı kullanım alanlarını bir araya getiriyor. Günün farklı anları, haftanın farklı günleri ve bulunanmanız gereken farklı etkinliklere uygun bir gardırop sunuyor. Bunu ustalıkla yaparken kombinleme konusunda sizi zorlamıyor.

 

Loro Piana GQ

Oxford gömlek stili ceketler, özel teknik kumaşları ile montlar (yağmur ve rüzgar gibi kötü hava koşullarına dayanaklı), sezon trendi ekoseli paltolar, çift katlı kullanışlı parkalar, iki taraflı da giyilebilen kapüşonlu shearling deri ceketler, deri detaylı fermuarlı ceketler, kapüşonlu eşofman üstleri ve onlarla uyumlu eşofman altları, çeşitli yünlerden örülmüş kazaklar ile grafik desenli örgü kazaklar stil ve işlev ihtiyacını karşılayan ürünler. İki taraflı giyilebilen tasarımlar dış giyimde kullanılmış. Böylelikle yatırım parçalarında da stilinizi iki farklı kılıkla güçlendirebiliyorsunuz. Süet ve shearling deriden yapılan ikonikleşmiş White Sole (beyaz tabanlı) ayakkabılar ve kare desenli şallar tüm koleksiyonu tamamlıyor. 

 

Loro Piana GQ

Loro Piano tonları kendini belli ediyor. Taba, karamel, gri melanj, koyu gri melanj, koyu çakıl taşı, hardal ve koyu bordo renkler kusursuz materyallerle eşleşince moda çekimlerindeki stilleri gerçek hayata taşımış oluyorsunuz.

2021-2022 Sonbahar-Kış sezonu ve gardırobunuzun zamansız ihtiyacı için tüm Loro Piana koleksiyonunda dingin bir rahatlık, incelikli bir karakter ön plana çıkıyor. 

Loro Piana yeni koleksiyonunu Loro Piana İstinyePark mağazasında keşfedebilirsiniz. 

İZLE
Burak Deniz'in Tamamen Elektrikli BMW iX İle Doğada Sürüş Keyfi
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası