Tommy Hilfiger ve Lewis Hamilton Sonbahar 2019 Ortak Koleksiyonunu Sunar

Ünlü moda markası Tommy Hilfiger, Sonbahar 2019 koleksiyonunu Milano’da Lewis Hamilton ile birlikte tanıttı.

18 Eylül 2019

Tommy Hilfiger ve Lewis Hamilton Sonbahar 2019 Ortak Koleksiyonunu Sunar

Ünlü moda markası Tommy Hilfiger, beş kez FIA Formula One Dünya Pilotlar Şampiyonu Lewis Hamillton ile güçlerini birleştirdi. Sonbahar 2019 TommyXLewis adı altında sunulan koleksiyon Milano Moda Haftası öncesinde 16 Eylül’de Societa del Giardino’da tanıtılırken geceye renkli görüntüler damga vurdu. Lewis’ın sokak modası stilinin ve Tommy’nin Amerikan tarzını buluşturan ve iki yaratıcı gücü bir araya getiren koleksiyon çeşitlilikleriyle de göz doldurmayı başardı. Bu etkinlik için oldukça mutlu olduğunu dile getiren Tommy Hilfiger konuşmasının devamında şunları söyledi: “Milano’nun tarihi mimarisi ile şehrin genç ve dinamik enerjisinin harmanlanması, bu sezon Lewis’le ortak tasarladığımız koleksiyonun ruhunu tam anlamıyla yakalıyor. Koleksiyonun aldığı inanılmaz olumlu tepkiler, beklentilerimizi aşmaya devam ediyor. Hayranlarımızın tasarımlarımız aracılığıyla bireyselliklerini ifade etmelerini görmek çok hoşuma gidiyor.”

 

Dünya şampiyonu pilot Lewis Hamilton ise bu ortaklık için şu sözleri dile getirdi: “Bu sezon, Tommy’nin klasik Amerikan spor giyim DNA’sı ile benim modern sokak giyim stilim gibi iki farklı dünyanın çarpışması vurgulanıyor. Sonbahar 2019 TommyXLewis koleksiyonu ikimizin yaratıcı bakış açılarını gerçek anlamda harmanlıyor. Yine heyecanlandıran ve ilham veren bir maceranın sonunda ortaya çıkanları Milano’da böyle muhteşem bir gecede tanıtmak gerçeküstü bir histi. Bizi sürekli destekleyen tüm hayranlara teşekkür ediyor, koleksiyona katacakları kendi stil dokunuşları görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.”

 

Milano’nun en ünlü ikonik yapılarından Duomo katedralinin yakında bulunan Societa de Giardino’da gerçekleşen etkinliğe ise Tommy Hilfiger ile Lewis Hamilton’nın yanı sıra influencer’lar ve VIP konuklar dahil 500’den fazla davetli katıldı. Konuklar girişte binanın tarihi mimarisiyle kontrast yaratan floresan ışıklı, modern ve antik fontlu “TOMMYNOW” enstalasyonu ile karşılandı.

 

Sonbahar 2019 TommyXLewis koleksiyonu, Lewis’in ileri görüşlü sokak modası stili ile Tommy Hilfiger’ın Amerikan tarzını buluşturuyor ve iki yaratıcı gücü bir araya getiriyor. Terzi işi klasikler ile dış giyimin işlevselliğini çarpıştıran koleksiyonda sokak giyimi stilleri olsun terzi işi siluetler olsun tüm parçalar, sürdürülebilir kumaşlardan üretiliyor ve seyahat detaylarıyla tamamlanıyor. Klasik eşofmanlar balıkçı yaka kazaklarla, polar kumaşlar parlak pamuklularla kombine ediliyor. Sıcak bordo ve nötr tonlar ile abartılı ekose desenler, kırmızı ve lacivert batik boyama efektleriyle kontrastlar yaratıyor. Minimal siyah bir kare tasarıma bürünen “LH” logosu, Amerikalı tasarımcının ikonik bayrağı ile İngiliz yarış pilotunun baş harflerini kutlamaya devam ediyor. Her ortama uyan, rahatlık ve çeşitlilik sunan koleksiyon, her zevke hitap ediyor. Bu unutulmaz etkinliği ve göze dolduran koleksiyonu keşfetmek için galeriye tıklayınız.

 


Hemington Yeni Koleksiyonunda Kuzeyin İzlerini Taşıyor

MODA | Hemington Yeni Koleksiyonunda Kuzeyin İzlerini Taşıyor

Alexander Wang ve adidas Originals Son Koleksiyonlarını Sunuyor

MODA | Alexander Wang ve adidas Originals Son Koleksiyonlarını Sunuyor

Arsenal ve adidas Originals’ın Retro Koleksiyonu: Bruised Banana

MODA | Arsenal ve adidas Originals’ın Retro Koleksiyonu: Bruised Banana

Dior’un Sonbahar 2020 Koleksiyonu Miami’de Tanıtıldı

MODA | Dior’un Sonbahar 2020 Koleksiyonu Miami’de Tanıtıldı

Raf Simons ve The xx Ortak Koleksiyonuna İlk Bakış

MODA | Raf Simons ve The xx Ortak Koleksiyonuna İlk Bakış

Timberland ile Yılın En Renkli Koleksiyonlarını Keşfediyoruz

MODA | Timberland ile Yılın En Renkli Koleksiyonlarını Keşfediyoruz

Daha Fazla Göster