Tommy Hilfiger'ın yeni marka elçisi: The Chainsmokers
Moda

Tommy Hilfiger'ın yeni marka elçisi: The Chainsmokers

Dünyaca ünlü Amerikalı The Chainsmokers grubu Sonbahar 2017 sezonundan itibaren ‘Tommy Hilfiger’ erkek giyim koleksiyonlarının küresel marka elçisi oldu.

Ünlü pop müzik ikilisi Alex Pall ve Andrew (Drew) Taggart veya dünya çapında bilinen isimleriyle The Chainsmokers grubu, 2017 Sonbahar sezonundan itibaren Hilfiger Edition, Tommy Hilfiger Tailored ve Tommy Hilfiger spor giyim olmak üzere Tommy Hilfiger erkek giyim koleksiyonlarının küresel marka elçisi oldu. Grammy ödüllü ikili, markanın 30 yılı aşkın erkek giyim mirasına modern ve genç bir ruh getirecek.

17-09/08/fw17_csm_he_02.jpg

Tommy Hilfiger duyduğu heyecanı şu sözlerle dile getirdi: “The Chainsmokers, modern pop kültürün merkezinde yer alıyor ve müzikleri herkes tarafından çok beğeniliyor. Indie, pop, dans ve hiphop türlerini sentezleyerek kendilerine yeni bir müzik yaratmalarını takdir ediyorum. Alex ve Drew, günümüzün Tommy Erkeği tanımını mükemmel bir şekilde temsil ediyor. Yetenekleri, pozitiflikleri, benzersiz sound’ları ve ‘cool’ stilleriyle müzik dünyasında öne çıkıyorlar. Onlarla moda ortamında birlikte çalışacağımız için çok heyecanlıyız.”

17-09/08/fw17_csm_tail_05_150_rgb.jpg

Tommy Hilfiger 2017 Sonbahar erkek giyim koleksiyonu, 90’ların stillerini yeni yorumlarla kutlarken o yılların asi ruhunu yansıtıyor. Tommy Hilfiger erkek giyim koleksiyonları dünya çapında Tommy Hilfiger mağazalarında, seçili toptan iş ortakları aracılığıyla ve online olarak tommy.com’da satılıyor.

17-09/08/fw17_csm_spw_2.jpg

Uzun yıllardır müzik dünyasıyla işbirlikleri yapan Tommy Hilfiger, kariyeri boyunca ilham aldığı müzik sayesinde markası ve sektör arasında güçlü bağlar kurmayı başarıyor. 1990’larda modayı ünlülerle buluşturan ilk tasarımcılardan biri olan Hilfiger, Aaliyah, Mark Ronson ve Usher gibi genç sanatçıları giydirdi;  Britney Spears ve Lenny Kravitz gibi müzisyenlerin turlarına sponsor oldu. David Bowie ve Beyoncé gibi efsane isimler reklam kampanyalarında rol aldı. Tommy Hilfiger, 1999’da Rolling Stones’un o yıllardaki ilk stadyum turu olan ünlü “No Security” turunun sponsorluğunu üstlendi. Tommy Hilfiger’ın o zamandan günümüze işbirliği yaptığı efsanevi kadın ve erkek müzisyenler arasında Wyclef Jean, John Legend ve Alicia Keys gibi ünlü isimler yer alıyor.

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası