Versace Defilesinde Gördüğümüz Leopar Saç Trend Olur mu?
Moda

Versace Defilesinde Gördüğümüz Leopar Saç Trend Olur mu?

Cesur bir stil kimliğine sahip olan erkekler, Versace defilesinde gördüğümüz bu leopar saçlar sizin bile sınırlarınızı zorlayabilir.

Donatella Versace, Milano Erkek Moda Haftası kapsamında 2019 Sonbahar/Kış koleksiyonunu tanıttı. Versace'nin Michael Kors Holdings Limited şirketinin bünyesine dahil olduktan sonraki ilk defilesiydi bu. İtalyan modaevinden beklenen her şeyi verdi. Hem köklerine sadık kaldı, hem de yenilikçi ve genç vizyonunu gözler önüne serdi. Defile notlarında "90'larda erkeklerin nasıl görünmesi gerektiği hakkında belli başlı kalıplarımız vardı. O günden bugüne moda dramatik bir değişimden geçti. Erkek modası hiç olmadığı kadar özgür" diyen Donatella Versace, yeni güzellik perspektifleri sunmayı da ihmal etmedi. Örneğin cesur bir stil kimliğine sahip olan erkeklerin bile sınırlarını zorlayacak leopar saçlar.

19-01/14/versace-leopar-1547492330.jpg

Fotoğraf: Instagram/@guidopalau

Bu saç modelinin mimarı efsane saç tasarımcısı Guido Palau. Defilede leopar paltosu ve saçlarıyla podyuma attığı ilk adımda tüm dikkatleri üzerine çeken model João Knorr, Donatella'nın da favorisiydi. Knorr ile birlikte yer aldığı fotoğraf karesini Instagram hesabından şu notla paylaştı: "Uyumlu palto ve saçlar bu defilenin her şeyiydi!" 

Bu nottan yola çıkarak diyebiliriz ki,  saçlarınızın kıyafetlerinizin deseniyle aynı olması potansiyeli yüksek bir trend akımı. Deseninizi iyi seçin!

 

 

İZLE
Burak Deniz'in Tamamen Elektrikli BMW iX İle Doğada Sürüş Keyfi
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası