Yaz Geceleri NetWork Ceremony Koleksiyonu’yla Işıldayacak

Resmi şıklığın temelindeki smokinler için Network Ceremony koleksiyonuna göz atıyoruz. Koleksiyon aksesuar ve ayakkabı seçkisiyle de tüm ihtiyacınızı karşılıyor.

31 Mayıs 2022

Network Ceremony

NetWork Erkeğinin Ceremony Şıklığı

Yüksek kumaş kalitesi, öne çıkan el işçiliği ve benzersiz kalıbıyla NetWork erkeği yaz davetlerinde şıklığıyla ön plana çıkıyor. Sezonun vazgeçilmezi fit kesimler koleksiyonda yerini alırken, NetWork erkeğinin cesur tarzını özel gecelere yansıtan lacivert ve siyah smokin takımlar ön plana çıkıyor. Davet şıklığının imza aksesuarları olan, papyon ve kuşaklar deri siyah NetWork ayakkabılar ile bu yaz Ceremony stilini tamamlıyor.

Network Ceremony 

NetWork Ceremony koleksiyonu, sıcak yaz akşamlarının vazgeçilmezi mini elbiselerden göz kamaştıran uzun elbise seçeneklerine zengin alternatiflerle yaz davetlerinin anahtar parçalarını bir araya getiriyor. Romantik ve zarif duruşu yitirmeden hareketli bir stil sunan tasarımlar yaz davetlerinde çabasız ve gösterişli bir görünüm vadediyor. 

Ceremony koleksiyonunda yer alan elbiseler bir yandan canlı renk paletiyle eğlenceli bir stile göz kırparken diğer yandan klasik tonlardan vazgeçemeyenler için zarif ve modern bir siluetin tamamlayıcısına dönüşüyor.  Midi boy saten elbise yeşil ve mor renkleri, asimetrik ve hareketli görünümüyle eğlenceli ve genç bir tarza hitap ederken, uzun saten elbise ekru ve gold rengin birlikteliği ile şık bir duruş sergiliyor. Koleksiyonun mini elbiselerinde ise iki ayrı model dikkat çekiyor. İnce payet ve püsküllerle öne çıkan beyaz elbise ışık saçarken, derin göğüs dekoltesi ve iri payetleriyle göz kamaştıran, yeşil ve mor alternatiflerinde sunulan mini elbise ise sıcak yaz partilerinin ve davetlerin ritmine uyum sağlıyor. 

Yaz gardırobunuzun vazgeçilmezi olacak parçaları ve daha fazlasını keşfetmek için Network.com.tr‘ye ve NetWork mağazalarına davetlisiniz. 


Kendrick Lamar Louis Vuittion Defilesi Ön Sıra Performansı

MODA | Kendrick Lamar Louis Vuittion Defilesi Ön Sıra Performansı

Mimar Rem Koolhaas Prada İlkbahar Yaz 2023 Defilesi İçin Dev Bir Kağıt Ev Tasarladı

MODA | Mimar Rem Koolhaas Prada İlkbahar Yaz 2023 Defilesi İçin Dev Bir Kağıt Ev Tasarladı

Wales Bonner Artık Resmen Burada

MODA HAFTALARI | Wales Bonner Artık Resmen Burada

New York’ta Balenciaga Hisseleri Yükseliyor!

MODA | New York’ta Balenciaga Hisseleri Yükseliyor!

Dior'un Konuk ERL Tarafından Tasarlanan Hareli Yeni Koleksiyonu

MODA | Dior'un Konuk ERL Tarafından Tasarlanan Hareli Yeni Koleksiyonu

Gucci Cosmogonie: Moda Dünyası İçin Yeni, Parlak Bir Takımyıldız

MODA | Gucci Cosmogonie: Moda Dünyası İçin Yeni, Parlak Bir Takımyıldız

Daha Fazla Göster