Size has bir motosiklet: Janus
Motosiklet

Size has bir motosiklet: Janus

Bunker Custom Cycles, Yamaha platformunda ürettiği Janus modeliyle motosiklet anlayışınızı değiştirecek.

"Tam da benim için yaratılmış" sözü mübalağa olarak söylenir çoğu zaman ama Bunker Custom Cycles tasarımı motosikletler söz konusu olduğunda hiç olmadığı kadar gerçek bir anlama bürünüyor.

Fabrikada tek tip üretilen modellerden farklı olarak özel bir zevk ve estetik anlayışını da ön plana çıkaran Bunker Custom Cycles, yeni bir modelle karşımızda: Janus.

Yamaha’nın MT-25 platformu için tasarlanan Janus, birçok dönemin tasarım anlayışından beslendi. Bu bağlamda günümüz Café Racerlarına yakın, zamansız bir estetik algısından doğdu. Tasarım üzerinde dokunuşlar yaparken high-end motosikletleri referans alıp, keskin hatlarını ön plana çıkardı.

Bu motoru sipariş ettiğinizde beraberinde gelen alüminyum gövde panellerini hiçbir modifikasyona gerek duymadan fabrikadan gelen plastik paneller ile kolayca değiştirebilirsiniz. Bu işlem için takım kutunuzda bulunabilecek bir alyan anahtar seti yeterli.

Fiyat ve performans açısından tatmin eden Janus, hem modifiyeye elverişli tasarımı hem de 250cc hacimli torklu motoruyla pek çok farklı koldan fonksiyonelliğini pekiştiriyor.

Motosiklete binmenin bünyeye yaydığı o eşsiz mutluluktan bahsetmiyoruz bile! O ayrı bir yazının konusu olsun...

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası