BMW’nun En Gösterişli SUV’si X7 Satışa Çıktı

X7 serisiyle SUV kategorisine farklı bir bakış getiren BMW, bu yeni tasarımıyla konforlu bir sürüş deneyimi, lüks ve ferah bir yolculuk isteyenlerin yeni favorisi olmaya aday.

22 Mart 2019

19-03/22/cq5damresizedimg1185largetime1504084116435-1553255002.jpg

Fotoğraf: BMW

Araç değil lüksü kullanmak: BMW’nun X7 serisiyle sürücüsüne vermek istediği etki bu. X7 ile SUV kategorisine lüks ve konforlu bir bakış açısı getiren BMW, bu segmentteki en büyük ve gösterişli tasarımını piyasaya sürüyor.

Rahat bir kullanım ve ferah bir sürüş deneyimi için geliştirilen bu aracın en öne çıkan detaylarından biri geniş iç hacmi ve panoromik camlarla her açıdan hissedilen ferahlık duygusu. Hatta öyle ki üç sıra koltukla da bu öne çıkan genişliğin altı çizilmiş. İç bölmede düşünülen ince tasarım detayları ve el işçiliği birleşerek, ortaya sürücü ve yolcular için teknolojinin son sürümlerini kullanan, interaktif ve keyifli bir ortam yaratılmış.

Dış tasarımında ise akışkan çizgilerle gösterişli ama rafine bir çizgi sunan X7’nin burundaki logosu bile aracın ihtişamına uygun olarak daha büyük kullanılmış. Ancak aracın büyüklüğü rahat sürüş önceliğine asla engel değil. Sessiz ve akıp giden bir yol deneyimi X7’nin güçlü olduğu noktalarından.

Teknik özelliklerden bahsedersek, motor gücü için Avrupa ve Amerika marketlerine özel ikişer farklı seçenek sunan BMW, Avrupa piyasasında M50d ve 30d olarak iki dizel versiyonla karşımıza çıkıyor. Çift turbolu 30d, 250 beygirken 4 turbolu M50d de 400 beygir gücüne sahip. Geçtiğimiz gün tüm dünyada satışa sunulan aracın ülkemizde 1 milyon liranın üzerinde bir fiyat etiketine sahip olacağı düşünülüyor. Maksimum genişlik, ihtişam, konfor ve lüksü sunan BMW’nun yeni SUV aracı X7 karşınızda.


BMW 8 Serisinin Yeni Üyesi: Gran Coupe

OTOMOBİL | BMW 8 Serisinin Yeni Üyesi: Gran Coupe

Porsche Yeni Tasarımları Cayman GT4 ve Spider ile Karşımızda

OTOMOBİL | Porsche Yeni Tasarımları Cayman GT4 ve Spider ile Karşımızda

Audi’nın Elektrikli Otonom Aracı: AI:ME

OTOMOBİL | Audi’nın Elektrikli Otonom Aracı: AI:ME

2019’un En İyi Araçları

OTOMOBİL | 2019’un En İyi Araçları

Ferrari’nin Yeni Hibrid Modeli: SF90 Stradale

OTOMOBİL | Ferrari’nin Yeni Hibrid Modeli: SF90 Stradale

BMW’nin M5 Modeli 35. Yılını Kutluyor

OTOMOBİL | BMW’nin M5 Modeli 35. Yılını Kutluyor

Daha Fazla Göster