Şehrin Göz Kamaştıran Keskin Silüeti
Otomobil

Şehrin Göz Kamaştıran Keskin Silüeti

Yeni BMW 4 serisi Gran Coupé, şık tasarımı, estetik hatları, sportif karakteri ve ileri teknolojileri ile büyüleyici bir sürüş deneyimi sunuyor. Keskin çizgilere sahip yan profili, çerçevesiz kapı camları ve günlük kullanıma uygun geniş hacmi ile de dikkat çekiyor.

Sportif ve Dinamik 

Dikkat çeken dış tasarımda, altıgen kafes tasarımlı geniş böbrek ızgaralar ve yassı biçimdeki farlar otomobilin ön tasarımına çarpıcı ve dinamik bir duruş kazandırıyor.

bmw_4_serisi

Etkileyici yeni tasarım, sportif ve estetik dış görünümüne ek olarak, otomobilin içinde de fonksiyonel şıklığı en iyi şekilde yansıtıyor. Isıtmalı ön koltuklar, 3-bölgeli otomatik klima, sürüş asistanı ve park asistanı gibi standart olarak sunulan donanımlarıyla da şehrin temposuna ayak uydurmaya çalışırken, üst düzey konfor ile kullanışlılığı bir arada sunuyor.

bmw_4_serisi

Performans açısındansa Yeni BMW 420i Gran Coupé, üst düzey verimliliğe sahip yeni nesil BMW TwinPower Turbo 4 silindirli benzinli motor seçeneğiyle sunuluyor ve 170 beygir motor gücü ve 250 Nm torku ile sportifliğini bir kez daha öne çıkarıyor.

Geniş ve Ferah Hacmiyle Kusursuz bir Eşlikçi

bmw_4_serisi

Sıra dışı beş kapılı Coupé tasarımı ve tam boy beş koltuğu, iç mekanda cömert ve çok yönlü bir alan sunuyor. 470 litrelik bagaj hacmine sahip modelin fonksiyonel arka koltukları katladığında ise bu hacim 1290 litreye kadar çıkabiliyor.

Tüm bu geniş alan sayesinde, hafta arası temposundan hafta sonuna hızlıca geçiş yapanların günlük şehir hayatında da ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak kusursuz bir eşlikçi oluyor.

İZLE
Burak Deniz'in Tamamen Elektrikli BMW iX İle Doğada Sürüş Keyfi
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası