Yeni BMW 4 Serisi Coupé ile Sınırların Ötesine Geçin!
Otomobil

Yeni BMW 4 Serisi Coupé ile Sınırların Ötesine Geçin!

Yeni BMW 4 Serisi Coupé’nin fark yaratan özelliklerini keşfetmeye hazırlanın.

Fotoğraflar: BMW

Alman otomobil devi BMW, yeni harikası 4 serisi Coupé otomobili ile karşımızda. İlk bakışta bağımsız tasarımı ve klasik coupé silüeti ile BMW’nin ikonik modellerine atıfta bulunan model, karakteristik yapısı ve geliştirilen teknik özellikleriyle göz doldurmayı başarıyor. Hafifliğiyle daha sportif bir sürüş deneyimi sunan Yeni BMW 4 Serisi Coupé, çevikliği ve performansıyla da adrenalin seviyesini zirveye çıkarçıyor.

Fark Yaratan Dış Tasarımıyla Çekici Bir Asi

Yeni BMW 4 Serisi Coupé’nin en dikkat çeken taraflarından biri ön kısmı. Çarpıcı duruşuyla ön kısım, elmas görünümlü sofistike bir tasarıma sahip çarpıcı Böbrek Izgaraları ile yepyeni bir yoruma sahip. Modelin arka kısmına baktığımızda ise bizleri ince, keskin çizgiler ve eğimli tavan karşılıyor. Genişleyen yeni dinamik tasarımı ile kullanım konforunuzu artırırken sportif görünümünü öne çıkaran kapı uzunluğuyla da dikkat çekiyor. Dar L biçiminde tasarlanan BMW LED farlar ve yeni egzoz çıkışları modelin sportif görünümü destekliyor. Dış tasarımıyla bireyselliğe vurgu yapan Yeni BMW 4 serisi Coupé, BMW’nin son dönemdeki yeni harikalarından biri. 

BMW 4 Serisi Coupé

 

İç Tasarım İleri Teknoloji ile Birleşiyor

Dış tasarımın yanı sıra iç tasarımıyla da birçok farklı yeniliğe sahip olan Yeni BMW 4 Serisi Coupé, işlevsel stili ve son teknolojik özellikleriyle benzersiz bir deneyim sunuyor. Yeni sürüş asistan sistemleri ile göz dolduran model, kokpitte 12.3 inç tamamen dijital gösterge paneli ve 10.25 inç gelişmiş multimedya ekranıyla yer alıyor. En dikkat çeken farklılıklardan biri ise bu ekranların kullanım yöntemleri arasında akıllı sesli asistan ve dokunmatik kullanımınında mevcut olması. Akıllı telefon arayüzü, gelişmiş sürüş asistanı ve park asistanı ile teknolojinin tüm olanaklarını sonuna kadar sunan model, çarpıcı merkez tasarımıyla da benzersiz bir model olduğunu kanıtlıyor.

 

BMW 4 Serisi Coupé

 

Modelin merkez bölümüne baktığımızda bizleri en az dış tasarım kadar şık bir görüntü karşılıyor. Dinamik tasarımla birlikte yüksek kaliteli malzemelerin yer aldığı iç kısım, eğimli görümüyle daha sportif bir görünüme sahip. İki koltuğun yer aldığı arka bölüm ise coupé modellerine özgün bir oturma düzeni sunuyor.

 

Benzersiz Sürüş Deneyimi

Bir BMW’nin olmazsa olmazlarından biri ise tabii ki performans özellikleri. Sportif yol tutuşu, yeni kullanım özelikleri ve çevik formu ile Yeni BMW 4 Serisi Coupé, performans ve sürüş dinamikleri açısından heyecan verici bir deneyimi size vaadediyor. Yeni nesil BMW Twin Power Turbo 2.0 litre 258 bg ve 1.6 litre 170 bg 4 silindirli benzinli motorlar size heyecan verici bir sürüş keyfi sunuyor. 8-ileri Steptronic Sport şanzımanı sürüş deneyiminizde sportif vites değiştirmeye olanak sağlıyor. Aynı zamanda yeni geliştirilen süspansiyon özellikleriyle hassasiyet, çeviklik ve konfor sürüş deneyiminizi çok daha farklı bir hale getiriyor.

Alman mühendisliğinin tüm çarpıcı bileşenlerini içerisinde barındıran Yeni BMW 4 Serisi Coupé’yi daha detaylı incelemek için aşağıdaki galeriye göz atabilirsiniz.

 

İZLE
Burak Deniz'in Tamamen Elektrikli BMW iX İle Doğada Sürüş Keyfi
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası