Podyum

Hermès Erkek Sonbahar-Kış 2021 Koleksiyonu

Hermès evreninin erkek tasarımlarında 30 yılı aşkın süredir imzası bulunan Véronique Nichanian tarafından hazırlanan koleksiyonu buradan izleyebilirsin.

 

 
Dijital sunumlarda ‘görme-hissetme-etkilenme’ ihtiyacımızı karşılamak adına 7 farklı kamera açısı ile yayınlanan defilede ,30 küsür yıldır Hermès’in erkek giyim koleksiyonunda imzası bulunan Véronique Nichanian, bir kez daha kanıtladı ki: Giyilebilir olanı hayata geçirirken yaratıcılıktan uzaklaşmaya gerek yok. 
 
Koleksiyonun dengesi dahilinde günlük ve rahat parçalar aynı zamanda profesyonel hayatın gerektirdiği özeni ve şıklığı mutlaka bir yerden yakalıyor. Renk kombinasyonları minimalizmin sıkıcılıkla, eğlencenin ise karmaşa ile yorumlanabildiği falso durumlara karşı adeta bir ders. Tonların ahengi ve materyal kalitesi parçalardaki artizanlığı daha da ortaya çıkarıyor. 
 
Hem üst hem alt giyimde, kalıplar-kesimler trendlerden çok kullanıcıya hizmet ediyor. Bu da mevcut moda düzeninde ‘yeni’ bir şey üretirken ve tüketirken sormamız gereken ilk soruya cevap oluyor. 

 

İZLE
Ezgi Karayel ile Minimal Avangarttan Serbest Düşüşe
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası