Beklenen An Geldi: adidas x Game of Thrones

Game of Thrones hayranları, 'Sneakers are coming!'

12 Mart 2019

19-03/12/534230-1552324854-1552390300.jpg

Game of Thrones hayranlarının aylarca süren beklentisi sonuç buldu. Bir dizi spekülasyondan sonra -nihayet- adidas x Game of Thrones Ultra Boots koleksiyonu gün yüzüne çıktı.

Adidas Running’in Proje Yöneticisi Stephan Schneider verdiği bir demeçte; "Özellikle Adidas ve HBO ya da Game of Thrones'a baktığınızda, elinizde iki güçlü ve ikonik markanız var. Gerçekten güçlü ve anlamlı bir hikaye oluşturmak için, bir spor ikonunu kültürel bir ikonla karıştırmak istedik" açıklamasında bulundu.

HBO’nun Başkan Vekili Jeff Peters ise; "Tüm proje heyecan verici, ancak ayakkabıları ilk kez canlı görmek büyük bir olaydı. Şov motiflerimizi ayakkabıya çevirmek çözülmesi eğlenceli bir bilmeceydi" dedi.

19-03/12/534233-1552323725-1552391872.jpg

Koleksiyonda dikkat çeken bir detay ise, iki ayakkabıya da aynı adın verilmesi. Spor markasının “House Targaryen” adı altında tasarladığı siyah ve kırmızı ilk Ultra Boost, Targaryen’in ejderhalarla olan yakın ilişkisinden ilham alıyor.

İkinci Ultra Boost'unsa tamamı beyaz. İlhamını ise soylu bir Valyrian ailesinden gelen ve kendine özgü soluk, beyaz tenli ve göz alıcı gümüş rengi saçlarıyla dikkat çeken Daenerys Targaryen’den alıyor.

adidas x Game of Thrones Ultra Boost koleksiyonunu, GoT’un yeni sezonundan önce göreceğiz. 22 Mart'ta çıkacak koleksiyonda spor ayakkabılar 180 dolardan satışa sunulacak ancak birkaç gün sonra fırsat sitelerinde 10 katı fiyatlara görmeniz mümkün. Elinizi çabuk tutmakta fayda var.


Fortnite için John Wick de Oyuna Dahil!

POPÜLER | Fortnite için John Wick de Oyuna Dahil!

'Sanata Bi Yer 19' Sergisi ile Öğrencilere Destek

POPÜLER | 'Sanata Bi Yer 19' Sergisi ile Öğrencilere Destek

Huzurlarınızda Yeni Batman: Robert Pattinson

POPÜLER | Huzurlarınızda Yeni Batman: Robert Pattinson

Game of Thrones Büyük Finale Hazırlanıyor

POPÜLER | Game of Thrones Büyük Finale Hazırlanıyor

Black Mirror Yeni Sezonuyla Geliyor

POPÜLER | Black Mirror Yeni Sezonuyla Geliyor

One Love Festival 15’in Programı Açıklandı

POPÜLER | One Love Festival 15’in Programı Açıklandı

Daha Fazla Göster