Biraz Seinfeld biraz Mad Men
Popüler

Biraz Seinfeld biraz Mad Men

Seinfeld'in yaratıcısı Larry David ve Mad Men'in yıldızı Jon Hamm tarihi güldürerek tekrar yazmak için bir arada.

Larry David ve son günlerin favori centilmenlerinden Jon Hamm HBO'nun yeni projesi Clear History'de buluşuyor.

90'larda herkesi televizyon başına çeken hit komedi dizisi Seinfeld dışında Curb Your Enthusiasm gibi halen gündemde olan dizilerin yaratıcı ismi Larry David, bir televizyon filmi olarak tasarlanan Clear History'de elektrikli otomobiller üreten bir firmanın çalışanlarından Nathan Flomm'u canlandırıyor. Jon Hamm ise onun ortağı Will Haney rolünde. İkili tasarladıkları elektrikli otomobilin ismi konusunda anlaşamayınca Flomm sesini yükseltiyor, hatta bununla da kalmıyor, kapıyı çarpıp çıkıyor. Fakat kısa sürede itiraz ettiği isimle üretilen otomobilin satış rekorları kırmasıyla ortağının süper zenginler listesinde başlara yerleşmesi bir oluyor.

Flomm bu yanlış kararın yaralarını kapatmak için başka bir kente yerleşiyor. 10 sene aradan sonra kavgalı olduğu ortağı Nathan Flomm'la aynı şehre taşınınca felaket çanları tekrar çalmaya başlıyor. Neyse ki bu defa sakallarını ve saçını keserek eski imajını tamamen değiştiren Larry David'i Jon Hamm tanımıyor. Ama bu radikal değişiklik beraberinde komedinin en iyisini de getiriyor ve bize mizahın ve ince esprilerin kol gezdiği bir komedi armağan ediyor.

Clear History 10 Ağustos'ta Amerika'da ekranlarda olacak. Türkiye vizyon tarihi açıklanana kadar fragmanla yetinmek zorundayız. 

İZLE
UYSALLAR GQ HYPE'TA
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası