Popüler

BTS Butter Videosu: Devrin Moda Özeti

Fenomen K-Pop grubu BTS ikinci İngilizce şarkısını yayınladı. Dünyada üstüne en çok çalışılan boyband, yeni pop-dans şarkıları Butter'da çok eğlenceli ve vatkalı!

bts

Henüz yayınlanalı yedi saat olmuşken YouTube'da 50 milyon izlenen ikinci İngilizce şarkıları Butter'ın videosunda Jin, Suga, J-Hope, RM, Jimin, V ve Jungkook çok flaş görünüp, zorlu dans koreografilerini kolayca sergiliyor. 2021 yazının popüler şarkıları listesi zirvesinde, bir alttaki fotoğraftaki grup üyesi misali rahatça oturacak olan Butter için stilistler yine titizlikle çalışmış. Şarkının disko ağırlığını güçlendirmek için 80'lerden vatkalar, 70'lerden geniş yakalar ve parlak dokular siyahların lüksüyle dengelenmiş.

 

bts

Louis Vuitton'un yeni moda elçileri olarak duyurulan grup pop starlık mertebesinde en 2020'ler halinde ama bir boyband kaderi olarak koordine kılıklardan paylarına düşeni yaşamaya devam ediyorlar.

 

bts

Bu ''ileri seviyede iyi görünen'' gri takım elbisenin çift cep kapağı, sivri yakası, klasik bir beyaz gömlek ve hiç ''skinny olmayan'' bir kravatla ideal kombini mükemmel. Tom Ford imzası kendini hep hissettiriyor, lakin burada güncel olan: grubun havasıyla yıllardır inşa edilen imaj kalıplarının melezlenmesi. 

 

bts

İlkbahar/Yaz 2021 trendlerinde canlı hatta capcanlı renkler podyum ve kırmızı halıda kendini gösterdi. Pek tabii günümüzün en büyük müzik grubu videosunda da kendine yer bulacaktı. Turuncu takım elbisenin içinde nötr bir gömlek kravat kullanılmış. Daha koyu ve canlı renklerde bu trendi aynı şekilde canlı renklerdeki gömleklerle desteklemek mümkün. 

 

bts

Videodaki tüm kılıklar terzilik atölyelerinden çıkmış değil ayrıca 2020'ler rahat giyimsiz olmaz. Bu sene kendini tekrar hatırlatan eşofman takımlar da çok canlı. Referans noktanız ister K-Pop olsun ister The Sopranos, bu sezon favori spor giyim markanızda benzerlerini göreceksiniz. 

Modada trendler/akımlar birbirine karışıp duruyor ve sonunda herkes istediği gibi giyiniyor sonucunu pekiştirmeye devam ediyoruz. Devrin pop fenomenleri de tam da bunu gösteriyor. Geniş ya da dar yaka, smokin takım ya da eşofman, oversize ya da dar kesim, siyah beyaz ya da capcanlı renkler... Bu özgür eğlencede BTS Butter videosu fraklara selam çakan vatkalı ceketlerle, ipek gömleklerle, trend tanımaz iddiasıyla modadaki en güçlü boyband olduğunu da gösteriyor. 

İZLE
Fendi'nin Yeni Erkek Gözlük Koleksiyonu
İLGİLİ İÇERİKLER bts Butter menswear
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası